Zavolejte nám +420 775 119 118

43

Moderní bílá kuchyně ve tvaru "U"

Realizace moderních kuchyní, Praha 7
Přečíst si více

Přivítejte eleganci a sofistikovanost této moderní bílé lesklé lakované kuchyně vyrobené na míru, která je navržena ve tvaru U pro maximální využití prostoru a plynulou práci. Frézované úchytky přidávají na jejím minimalistickém a čistém vzhledu, zatímco pracovní deska v imitaci světlého dřeva přináší do interiéru přírodní teplý nádech a zároveň poskytuje dostatečný prostor pro přípravu pokrmů.

V části, kde se kuchyň otevírá směrem k jídelně, najdete varnou desku doplněnou o moderní nerezovou digestoř, která zajišťuje, že vzduch v místnosti zůstane čistý a svěží i během vaření. Naproti oknu je umístěn praktický černý granitový dřez spolu s nerezovou baterií od renomované značky Franke, což umožňuje pohodlné mytí nádobí s výhledem do venkovního prostředí.

Ve vysokém bloku skříněk se nachází vestavěná trouba a volně stojící mikrovlnka od společností AEG a Electrolux, což zaručuje, že vaše kuchyně bude vybavena nejmodernějšími spotřebiči pro snadné a rychlé vaření. Horní skříňky jsou vyklápěcí, což zjednodušuje přístup k uloženým věcem, a jsou doplněny o skříňku s otevřenými poličkami, ideální pro vystavení vašich oblíbených kuchyňských doplňků nebo kořenek.

Tato kuchyně je dokonale promyšleným prostorem, který spojuje funkčnost, estetiku a nejnovější technologie, aby každodenní vaření bylo nejen snadné, ale i vizuálně příjemné. Čisté linie, světlé dřevěné akcenty a vysoký lesk bílé barvy vytvářejí atmosféru, ve které se budete cítit pohodlně a inspirovaně při každém vaření.


Základní informace o kuchyni

Styl kuchyně: moderní

Dvířka: lakované - bílá

Pracovní deska: Laminát

Dřez a baterie: Franke

Vestavěné spotřebiče: AEG, Electrolux

Místo realizace: Praha 7


5 důvodů, proč si zamilujete právě tuto moderní kuchyni

1. Maximalizace prostoru: Tvar U je ideální pro vytvoření efektivního pracovního trojúhelníku mezi sporákem, dřezem a troubou, což usnadňuje pohyb v kuchyni a zvyšuje produktivitu při vaření.

2. Minimalistický design: Frézované úchytky a hladké povrchy poskytují kuchyni moderní a minimalistický vzhled, který je nejen trendy, ale také snadno udržovatelný. Čisté linie a jednoduchost designu působí elegantně a nadčasově.

3. Hra materiálů a barev: Kombinace bílého lesklého laku a pracovní desky v imitaci světlého dřeva přináší do prostoru rovnováhu mezi moderností a přírodními prvky, což vytváří teplý a přívětivý prostor.

4. Vysoká funkčnost a technologie: Vybavení kuchyně nejmodernějšími spotřebiči od značek jako AEG a Electrolux, včetně vestavěné trouby a mikrovlnné trouby, zvyšuje její funkčnost a zajišťuje, že vaření bude efektivní a příjemné. Skříňky s vyklápěcími dvířky a otevřené police jsou praktické a zároveň dobře vypadají.

5. Zdravé vaření a pohodlí: Moderní nerezová digestoř nad varnou deskou zajišťuje čistotu vzduchu v kuchyni, a tím přispívá k lepšímu prostředí při vaření. Dřez s výhledem do exteriéru nabízí pohodlí při mytí nádobí a zároveň umožňuje užívat si pohledu na venkovní prostředí.

 

 

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Objednejte si schůzku v našich studiích, kde společně navrhneme krásnou kuchyň i pro vás.

Potřebujete poradit?

Kontakt 4
Václav Dušek zákaznický servis
+420 775 119 118 dusek@glanckuchyne.cz
Nezávazná poptávka

Realizace, které by se Vám mohli líbit

Máte už svojí představu?Zeptejte se nezávazně na cenu

*

Proč byste měli chtít nábytek od nás?

 

Do naší práce dáme svoje
české srdce.

 

Poradíme vám s detaily
a kuchyň poté navrhneme.

 

V naší lakovně připravíme
dvířka té nejvyšší kvality.

 

Použijeme kvalitní kování
a potrpíme si na zpracování.

 

Kuchyň přivezeme a také
namontujeme

pozadí

Kuchyně máme opravdu rádi

autor
uvozovky

U nás najdete kuchyně na míru, které v sobě spojují dlouholeté rodinné zkušenosti, vášeň pro kvalitu a širokou škálu designových možností odpovídajících Vašemu vkusu. Klíčovým prvkem naší práce je individuální přístup k zákazníkovi.

Václav Dušek majitel firmy