Zavolejte nám +420 775 119 118

Kuchyně na míru Tábor

Představujeme možnost výroby kuchyní na zakázku v Táboře a přilehlém okolí. Kuchyni zaměříme přímo u vás doma. Každý krok realizace, od kuchyňské linky a kuchyňského ostrůvku, přes způsob instalace vestavných spotřebičů až po nejmenší detaily jako výběr úchytek a osvětlení, plně přizpůsobíme vašim přáním.

Tři unikátní stylizace kuchyní na míru – kuchyně moderní, designové i rustikální ve venkovském stylu

Naše nabídka zahrnuje tři typy kuchyní, které dokážeme flexibilně přizpůsobit vašim potřebám, přáním a prostoru. Prvním typem jsou naše moderní kuchyně na míru, které vynikají svým čistým a nadčasovým designem. Jsou oblíbené pro svou jednoduchost a eleganci. Pro náročnější klientelu máme připraveny designové kuchyně na míru, které pozvednou úroveň každého interiéru. Tyto kuchyně jsou plné nevšedních designových prvků. Zajímavým příkladem je například naše realizace designové kuchyně v Kersku.

Posledním typem kuchyní jsou rustikální kuchyně na míru, které přinášejí do prostoru atmosféru venkova. Jsou útulné a plné přírodních tónů. Kombinují různé materiály, zejména sklo, keramiku a masivní dřevo nebo dřevodekor. Tyto selské kuchyně lze také upravit do stylu skandinávského nebo stylu Provence.

Pro všechny naše kuchyně na míru si můžete individuálně zvolit druh pracovní desky kuchyňské linky, druh dvířek i jejich úchytek. Naše kuchyně také osazujeme vestavnými spotřebiči předních výrobců, stejně tak odpadkovými koši na tříděný odpad a dřezy z kvalitních materiálů.

Online 3D konfigurátor pro snadný návrh kuchyně zdarma

Staňte se na chvíli designéry své vlastní kuchyně pomocí našeho online dostupného 3D konfigurátoru. Zde si můžete vybrat vzhled, barevné kombinace a celkový design kuchyně podle svých představ. Pokud potřebujete pomoci, nahlédněte do inspirací kuchyní nebo se inspirujte ve fotogalerii našich realizovaných kuchyní na míru.

Raději přenecháte návrh na profesionálech? Navštivte nás v jednom z našich showroomů, kde se o vás postarají naši zkušení designéři. Vyslechnou si všechna vaše přání a aplikují je do návrhu vaší vysněné kuchyně.

Realizace kuchyní na míru, fotogalerie

Kuchyně na míru fotogalerie a realizace kuchyně, vše na jednom místě.

zjistit více

Kuchyně Glanc – kvalita a individuální přístup

Na trhu působíme mnoho let a naše výroba probíhá výhradně v České republice. Klademe důraz na individuální přístup ke každému zákazníkovi, což nám umožňuje vytvářet kuchyně netradičních designů, barevných kombinací a specifických detailů. Jsme schopni přizpůsobit návrh i pro malé a atypické prostory. Realizujeme kuchyně na míru i v Táboře a okolí.  Přijměte pozvání a poptejte svoji vysněnou kuchyň ještě dnes.

Rozšířená nabídka – vestavěné skříně, obývací stěny a nábytek do koupelny

Pokud stavíte nebo rekonstruujete své bydlení, můžeme vám kromě kuchyně nabídnout také vestavěné skříně do ložnic, samostatných šaten i do podkrovních prostor. Naši specializaci jsme také rozšířili na výrobu a instalaci sektorového nábytku na míru do obývacích pokojů a výrobu dalšího nábytku, včetně jídelních stolů, postelí a nočních stolků do ložnic nebo dětského nábytku. Naše služby zahrnují také kompletní vybavení koupelny na klíč včetně výroby koupelnového nábytku na míru.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Objednejte si schůzku v našich studiích, kde společně navrhneme krásnou kuchyň i pro vás.

Potřebujete poradit?

Kontakt 4
Václav Dušek zákaznický servis
+420 775 119 118 dusek@glanckuchyne.cz
Nezávazná poptávka
pozadí

Nejste spokojení s cenou kuchyně u konkurence?

Poptat rovnou kuchyň na míru
Nebojte se zaslat poptávku. Návrh a cenu Vám zašleme ZDARMA.

Nevíte si rady

Přečtěte si nejčastější otázky, nahlédněte do blogu, nebo zavolejte

Máte už svojí představu?Zeptejte se nezávazně na cenu

*
*
Vyplňte a napište nám všechno co vám přijde důležité. Přichystali jsme pro Vás několik dalších nepovinných otázek ve formuláři.
Tvar a rozměry kuchyně
*

Další články z blogu

Jak vybrat spotřebiče do kuchyně na míru
10. 1. 2024
Průvodce výběrem kuchyně na míru
15 minut čtení

Jak vybrat spotřebiče do kuchyně na míru

Kvalitní spotřebiče představují základ každé funkční, moderní a praktické kuchyně. Ať už se chystáte poptat novou kuchyni na míru, nebo vás čeká rekonstrukce té stávající, náš článek je tu přímo pro vás. Poradíme vám, z jakých typů kuchyňských spotřebičů lze vybírat, které funkce by vám u spotřebiče mohly přijít vhod a na co si dát při výběru pozor.
Celý článek

Proč byste měli chtít nábytek od nás?

 

Do naší práce dáme svoje
české srdce.

 

Poradíme vám s detaily
a kuchyň poté navrhneme.

 

V naší lakovně připravíme
dvířka té nejvyšší kvality.

 

Použijeme kvalitní kování
a potrpíme si na zpracování.

 

Kuchyň přivezeme a také
namontujeme

pozadí

Kuchyně máme opravdu rádi

autor
uvozovky

U nás najdete kuchyně na míru, které v sobě spojují dlouholeté rodinné zkušenosti, vášeň pro kvalitu a širokou škálu designových možností odpovídajících Vašemu vkusu. Klíčovým prvkem naší práce je individuální přístup k zákazníkovi.

Václav Dušek majitel firmy