Zavolejte nám +420 775 119 118

Stoly

Zajišťujeme výrobu stolů na míru ve tvaru i velikosti, která bude přesně vyhovovat vašim požadavkům. Vyrobíme pro vás masivní jídelní stůl do kuchyně, ale také menší konferenční stůl do obývacího pokoje nebo pracovní stůl do vaší domácí kanceláře.

Hledáte perfektní stůl do kuchyně či jídelního koutu? Obraťte se na nás. Vyrobíme vám jídelní stůl z masivu. Je vaším přáním kulatý stůl, obdélníkový, oválný či čtvercový stůl? Přejete si rozkládací stůl, abyste mohli pohostit i vaše návštěvy? Jsme tady pro vás a splníme jakékoli vaše přání. Stoly zhotovujeme z různých materiálů a v mnoha barevných provedeních.

Postaráme se také o výrobu konferenčního stolu do obývacího pokoje. Můžeme ho sladit s ostatním nábytkem, který v místnosti již máte nebo spolu se stolkem zajistíme také výrobu moderní obývací stěny s dostatečným úložným prostorem.

Potřebujete pracovní stůl do vaší domácí kanceláře? Ani to pro nás není problém. Stačí když nám sdělíte veškeré parametry, jako je velikost, výška, materiál a barva. Vyrobit můžeme také psací stůl do dětského pokoje vašich ratolestí. Kromě toho můžeme zhotovit také další dětský nábytek do dětských pokojíčků.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Objednejte si schůzku v našich studiích, kde společně navrhneme krásnou kuchyň i pro vás.

Potřebujete poradit?

Kontakt 4
Václav Dušek zákaznický servis
+420 775 119 118 dusek@glanckuchyne.cz
Nezávazná poptávka
pozadí

Už máte představu o novém nábytku?

Poptat nábytek na míru
Nebojte se zaslat poptávku. Návrh a cenu Vám zašleme ZDARMA.

Nevíte si rady

Přečtěte si nejčastější otázky, nahlédněte do blogu, nebo zavolejte

Mrkněte do našeho blogu

Jak vybrat spotřebiče do kuchyně na míru
10. 1. 2024
Průvodce výběrem kuchyně na míru
15 minut čtení

Jak vybrat spotřebiče do kuchyně na míru

Kvalitní spotřebiče představují základ každé funkční, moderní a praktické kuchyně. Ať už se chystáte poptat novou kuchyni na míru, nebo vás čeká rekonstrukce té stávající, náš článek je tu přímo pro vás. Poradíme vám, z jakých typů kuchyňských spotřebičů lze vybírat, které funkce by vám u spotřebiče mohly přijít vhod a na co si dát při výběru pozor.
Celý článek

Proč byste měli chtít nábytek od nás?

 

Do naší práce dáme svoje
české srdce.

 

Poradíme vám s detaily
a kuchyň poté navrhneme.

 

V naší lakovně připravíme
dvířka té nejvyšší kvality.

 

Použijeme kvalitní kování
a potrpíme si na zpracování.

 

Kuchyň přivezeme a také
namontujeme

pozadí

Kuchyně máme opravdu rádi

autor
uvozovky

U nás najdete kuchyně na míru, které v sobě spojují dlouholeté rodinné zkušenosti, vášeň pro kvalitu a širokou škálu designových možností odpovídajících Vašemu vkusu. Klíčovým prvkem naší práce je individuální přístup k zákazníkovi.

Václav Dušek majitel firmy

Už máte představu o novém nábytku?

Ještě výhodnější cenu s Vámi domluví Václav Dušek osobně na telefonu +420 775 119 118 nebo e-mailu dusek@glanckuchyne.cz.
Nezávazná poptávka