Zavolejte nám +420 775 119 118

Dětské pokoje

Nabízíme výrobu dětského nábytku na míru. Můžeme kompletně vybavit pokojíčky vašich ratolestí dětskými postelemi, skříněmi i psacími stoly na míru.

Rádi vytvoříme útulný a designový dětský pokoj, ve kterém se budou vaše děti cítit příjemně. Vyrobíme dětskou postel se zábranou pro menší děti. Větším dětem jistě uděláme radost dětskou postelí ve tvaru domečku a pro malé princezničky můžeme nabídnout postel s nebesy. Máte-li dvě děti, ale pouze jeden dětský pokoj, nezoufejte. Ani dětská patrová postel pro nás není problém.

Kromě dětských postelí můžeme zajistit výrobu vestavěné šatní skříně do dětského pokoje na míru s kvalitním hliníkovým kováním aluprofil nebo zhotovíme psací stůl pro vaše malé školáky.

Veškerý nábytek do dětského pokoje přizpůsobíme rozměrům místnosti i všem vašim požadavkům. Nabízíme velkou paletu dekorů a barevných provedení. Vytvoříme návrh pokoje v rodinném domě, ale také návrh dětského pokoje v paneláku, který obvykle nabízí mnohem méně prostoru a je tak větší výzvou pro správné uspořádání nábytku.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Objednejte si schůzku v našich studiích, kde společně navrhneme krásnou kuchyň i pro vás.

Potřebujete poradit?

Kontakt 4
Václav Dušek zákaznický servis
+420 775 119 118 dusek@glanckuchyne.cz
Nezávazná poptávka
pozadí

Už máte představu o novém nábytku?

Poptat nábytek na míru
Nebojte se zaslat poptávku. Návrh a cenu Vám zašleme ZDARMA.

Nevíte si rady

Přečtěte si nejčastější otázky, nahlédněte do blogu, nebo zavolejte

Mrkněte do našeho blogu

Jak vybrat spotřebiče do kuchyně na míru
10. 1. 2024
Průvodce výběrem kuchyně na míru
15 minut čtení

Jak vybrat spotřebiče do kuchyně na míru

Kvalitní spotřebiče představují základ každé funkční, moderní a praktické kuchyně. Ať už se chystáte poptat novou kuchyni na míru, nebo vás čeká rekonstrukce té stávající, náš článek je tu přímo pro vás. Poradíme vám, z jakých typů kuchyňských spotřebičů lze vybírat, které funkce by vám u spotřebiče mohly přijít vhod a na co si dát při výběru pozor.
Celý článek

Proč byste měli chtít nábytek od nás?

 

Do naší práce dáme svoje
české srdce.

 

Poradíme vám s detaily
a kuchyň poté navrhneme.

 

V naší lakovně připravíme
dvířka té nejvyšší kvality.

 

Použijeme kvalitní kování
a potrpíme si na zpracování.

 

Kuchyň přivezeme a také
namontujeme

pozadí

Kuchyně máme opravdu rádi

autor
uvozovky

U nás najdete kuchyně na míru, které v sobě spojují dlouholeté rodinné zkušenosti, vášeň pro kvalitu a širokou škálu designových možností odpovídajících Vašemu vkusu. Klíčovým prvkem naší práce je individuální přístup k zákazníkovi.

Václav Dušek majitel firmy

Už máte představu o novém nábytku?

Ještě výhodnější cenu s Vámi domluví Václav Dušek osobně na telefonu +420 775 119 118 nebo e-mailu dusek@glanckuchyne.cz.
Nezávazná poptávka