Zavolejte nám +420 775 119 118

Vestavěné skříně a šatny na míru

Vestavěné skříně a šatny na míru

Potřebujete vestavěnou skříň na míru? To jste u nás správně. Inspirujte se v galerii. Sdělte nám svoje představy o vysněné šatní skříni a my je přeneseme do skutečnosti.

Praktické vnitřní uspořádání šatních skříní

Rádi pro Vás navrhneme vestavěné šatní skříně na míru. Vybírat si můžete z nepřeberné škály materiálů, dekorů, úchytek a kování od standardních až po luxusní. Kování používáme výhradně značkové od českých, nebo německých firem. Zaměřujeme se na vestavěné skříně do ložnic, šaten nebo výrobu multifunkčních vestavěných skříní do předsíně či chodby. Rádi Vám vyrobíme i atypické skříně do podkroví nebo do rohu.

Individuální přístup při řešení konkrétních realizací

Soustředíme se individuální řešení, které bude odpovídat nejen Vašim nárokům na krásný vzhled, ale vašim potřebám a nárokům. Dobře zorganizovaný prostor Vám ušetří čas a vše bude přehledně uložené a snadno vše nejdete.

Nezávazně poptejte nábytek

Pokud už máte svoji představu, zkuste vyplnit pár políček ve formuláři a my se vám rádi budeme věnovat. Dotáhneme spolu detaily a převedeme vaše představy do reálného světa.

Nezávazně poptat

Vestavěné skříně vyrábíme ve 2 provedeních

Topline

TopLine je obzvláště variabilní, přesvědčivý díky rychlé montáži a snadnému seřízení. Tlumení Silent System zajistí nebývalý komfort při otvírání i zavírání dveří. Dokonce i velké a těžké dveře se zavírají bezpečně a tiše. Nenápadná elegance. Nápadné ticho.

Kování pro posuvné naložené dveře, se 2 dráhami a horním nosným profilem

Aluprofil

Hliníkové systémy – vysoká kvalita, trvanlivost a spolehlivost systémy. Síla v rozmanitosti použití, oddělení prostoru místností, vestavěné skříně do podkrovních místností, nábytek pro obývací pokoje, ložnice a šatny.  Široké spektrum rámových výplní – sklo, zrcadlo, světelné panely (bambus, ratan, plexisklo, nábytkové desky (MDF, HDF, dřevotřískové desky). 

Všechny řady produktů s hliníkovými systémy jsou k dispozici ve třech barvách – přírodní hliník, šampaňské a zlato. U vybraných systémů jsou k dispozici také z nerezové oceli a bílé barvy.

Pracovní desky

Keramika, TechniStone, Masiv a další druhy materiálů.

Zjistit více

Spotřebiče

Výběr kvalitních spotřebičů za internetové ceny.

Zjistit více

Odpadkové koše

Zjistit více

Dvířka

Stovky dekorů, barev a tvarů na výběr

Zjistit více
pozadí

Už máte představu o novém nábytku?

Poptat nábytek na míru
Nebojte se zaslat poptávku. Návrh a cenu Vám zašleme ZDARMA.

Nevíte si rady

Přečtěte si nejčastější otázky, nahlédněte do blogu, nebo zavolejte

Máte už svojí představu?Zeptejte se nezávazně na cenu

*

Další články z blogu

Proč byste měli chtít nábytek od nás?

 

Do naší práce dáme svoje
české srdce.

 

Poradíme vám s detaily
a kuchyň poté navrhneme.

 

V naší lakovně připravíme
dvířka té nejvyšší kvality.

 

Použijeme kvalitní kování
a potrpíme si na zpracování.

 

Kuchyň přivezeme a také
namontujeme

pozadí

Kuchyně máme opravdu rádi

autor
uvozovky

U nás najdete kuchyně na míru, které v sobě spojují dlouholeté rodinné zkušenosti, vášeň pro kvalitu a širokou škálu designových možností odpovídajících Vašemu vkusu. Klíčovým prvkem naší práce je individuální přístup k zákazníkovi.

Václav Dušek majitel firmy