Zavolejte nám +420 775 119 118

Vestavěné skříně a šatny na míru

Vestavěné skříně a šatny na míru

Potřebujete vestavěnou skříň na míru? Pak jste u nás správně. Sdělte nám svoje představy o vysněné šatní skříni a my je přeneseme do skutečnosti. Inspirovat se můžete také v naší fotogalerii již realizovaných šatních skříní.

Šatní skříně na zakázku s praktickým vnitřním uspořádáním

Rádi pro vás navrhneme vestavěné šatní skříně na míru. Vybírat si můžete z nepřeberné škály materiálů, dekorů, úchytek a kování od standardních až po luxusní. Kování používáme výhradně značkové od českých, nebo německých firem. Zaměřujeme se na vestavěné skříně do ložnic i samostatných šaten, ale také na výrobu multifunkčních vestavěných skříní na chodbu či do předsíně. Rádi vám vyrobíme i atypické skříně do podkroví nebo rohové skříně.

Individuální přístup při realizaci vestavěné skříně na míru

Soustředíme se na individuální řešení, které bude odpovídat nejen vašim nárokům na krásný vzhled, ale také vašim potřebám. Naše vestavěné šatny na míru disponují praktickým vnitřním uspořádáním. Dobře zorganizovaný prostor vám ušetří čas a vše bude přehledně uložené tak, abyste to snadno našli.

Vestavěné skříně na míru ve dvou základních provedeních

Vestavěné skříně vyrábíme ve dvou základních provedeních, přičemž každé z nich můžeme upravit na zakázku tak, aby vyhovovalo vašim potřebám i vašemu prostoru.

Vestavěné skříně Topline

Vestavěné skříně Topline jsou velmi elegantní, variabilní a zároveň disponují opravdu rychlou montáží a snadným seřízením. Jejich velkou předností je tlumení Silent System, které zajišťuje nebývale tiché otevírání i zavírání dveří. Dokonce i velké a těžké dveře lze zavřít bezpečně a zcela tiše. Tyto šatní skříně jsou navíc vybavené kováním pro posuvné dveře se dvěma dráhami a horním nosným profilem.

Vestavěné skříně s kováním Aluprofil

Aluprofil, to jsou kvalitní a spolehlivé hliníkové systémy s dlouhou životností. Předností těchto systémů je široké spektrum využití. Efektivně poslouží pro oddělení prostoru místností i pro vestavěné skříně do ložnic, šaten či atypicky tvarovaných vestavěných skříní do podkroví. Hliníkové systémy aluprofil používáme také u nábytku do ložnic nebo u nábytku do obýváku.

Součástí nábytku s kováním aluprofil mohou být různé druhy rámových výplní včetně skla, zrcadel, světelných panelu, bambusových a ratanových výplní, plexiskel nebo nábytkových desek (HDF, MDF a dřevotřískové desky). Všechny řady nábytku na míru s hliníkovými systémy nabízíme ve třech barevných provedeních – v přírodním hliníku, barvě šampaň či zlatě. U vybraných systémů máme k dispozici také nerezovou ocel či bílé provedení.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Objednejte si schůzku v našich studiích, kde společně navrhneme krásnou kuchyň i pro vás.

Potřebujete poradit?

Kontakt 4
Václav Dušek zákaznický servis
+420 775 119 118 dusek@glanckuchyne.cz
Nezávazná poptávka

Pracovní desky

Keramika, TechniStone, Masiv a další druhy materiálů.

Zjistit více

Spotřebiče

Zjistit více

Odpadkové koše

Zjistit více

Dvířka

Stovky dekorů, barev a tvarů na výběr

Zjistit více
pozadí

Už máte představu o novém nábytku?

Poptat nábytek na míru
Nebojte se zaslat poptávku. Návrh a cenu Vám zašleme ZDARMA.

Nevíte si rady

Přečtěte si nejčastější otázky, nahlédněte do blogu, nebo zavolejte

Máte už svojí představu?Zeptejte se nezávazně na cenu

*

Další články z blogu

Jak vybrat spotřebiče do kuchyně na míru
10. 1. 2024
Průvodce výběrem kuchyně na míru
15 minut čtení

Jak vybrat spotřebiče do kuchyně na míru

Kvalitní spotřebiče představují základ každé funkční, moderní a praktické kuchyně. Ať už se chystáte poptat novou kuchyni na míru, nebo vás čeká rekonstrukce té stávající, náš článek je tu přímo pro vás. Poradíme vám, z jakých typů kuchyňských spotřebičů lze vybírat, které funkce by vám u spotřebiče mohly přijít vhod a na co si dát při výběru pozor.
Celý článek

Proč byste měli chtít nábytek od nás?

 

Do naší práce dáme svoje
české srdce.

 

Poradíme vám s detaily
a kuchyň poté navrhneme.

 

V naší lakovně připravíme
dvířka té nejvyšší kvality.

 

Použijeme kvalitní kování
a potrpíme si na zpracování.

 

Kuchyň přivezeme a také
namontujeme

pozadí

Kuchyně máme opravdu rádi

autor
uvozovky

U nás najdete kuchyně na míru, které v sobě spojují dlouholeté rodinné zkušenosti, vášeň pro kvalitu a širokou škálu designových možností odpovídajících Vašemu vkusu. Klíčovým prvkem naší práce je individuální přístup k zákazníkovi.

Václav Dušek majitel firmy