Zavolejte nám +420 775 119 118

Ložnice

Nabízíme výrobu nábytku do ložnice na zakázku. Takovým nábytkem může být především masivní postel, noční stolky, komoda do ložnice nebo různé skříňky a policové systémy na zeď.

Přejete si nově vybavit vaši ložnici? Nabízíme výrobu veškerého nábytku do ložnice na míru. Středobodem vaší nové ložnice se stane masivní manželská postel, od které se může odvíjet styl celé ložnice. Je vaším snem bílá ložnice nebo třeba tmavě modrá ložnice? Fantazii se meze nekladou. Vše přizpůsobíme nejen prostoru, ale hlavně vašim přáním. K posteli vyrobíme ladící noční stolky anebo různé komody na míru, skříňky a policové systémy

A pokud chcete do své ložnice umístit vestavěnou šatní skříň na míru, neváhejte nás kontaktovat. Pro vestavěné skříně nabízíme široký sortiment materiálů a různých dekorů. Součástí každé skříně na míru je také kvalitní kování od českých či německých renomovaných firem. Můžete si tak vybrat hliníkové systémy Aluprofil s dlouhou životností a několik dalších typů kování. Naše skříně jsou velmi dobře řešené s praktickým vnitřním uspořádáním. Kromě vestavěných skříní do ložnic můžeme vyrobit i vestavěné skříně na chodbu či do šatny. Zajistíme také výrobu skříní do podkroví.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Objednejte si schůzku v našich studiích, kde společně navrhneme krásnou kuchyň i pro vás.

Potřebujete poradit?

Kontakt 4
Václav Dušek zákaznický servis
+420 775 119 118 dusek@glanckuchyne.cz
Nezávazná poptávka
pozadí

Už máte představu o novém nábytku?

Poptat nábytek na míru
Nebojte se zaslat poptávku. Návrh a cenu Vám zašleme ZDARMA.

Nevíte si rady

Přečtěte si nejčastější otázky, nahlédněte do blogu, nebo zavolejte

Mrkněte do našeho blogu

Jak vybrat spotřebiče do kuchyně na míru
10. 1. 2024
Průvodce výběrem kuchyně na míru
15 minut čtení

Jak vybrat spotřebiče do kuchyně na míru

Kvalitní spotřebiče představují základ každé funkční, moderní a praktické kuchyně. Ať už se chystáte poptat novou kuchyni na míru, nebo vás čeká rekonstrukce té stávající, náš článek je tu přímo pro vás. Poradíme vám, z jakých typů kuchyňských spotřebičů lze vybírat, které funkce by vám u spotřebiče mohly přijít vhod a na co si dát při výběru pozor.
Celý článek

Proč byste měli chtít nábytek od nás?

 

Do naší práce dáme svoje
české srdce.

 

Poradíme vám s detaily
a kuchyň poté navrhneme.

 

V naší lakovně připravíme
dvířka té nejvyšší kvality.

 

Použijeme kvalitní kování
a potrpíme si na zpracování.

 

Kuchyň přivezeme a také
namontujeme

pozadí

Kuchyně máme opravdu rádi

autor
uvozovky

U nás najdete kuchyně na míru, které v sobě spojují dlouholeté rodinné zkušenosti, vášeň pro kvalitu a širokou škálu designových možností odpovídajících Vašemu vkusu. Klíčovým prvkem naší práce je individuální přístup k zákazníkovi.

Václav Dušek majitel firmy

Už máte představu o novém nábytku?

Ještě výhodnější cenu s Vámi domluví Václav Dušek osobně na telefonu +420 775 119 118 nebo e-mailu dusek@glanckuchyne.cz.
Nezávazná poptávka