Zavolejte nám +420 775 119 118

Kuchyně na míru Příbram

Jsme specialisté na výrobu kuchyní na míru v Příbrami a jejím okolí. Kuchyni zaměříme u vás doma, vytvoříme návrh kuchyně přesně podle vašich přání a provedeme samotnou realizaci. Od kuchyňské linky se zapuštěným dřezem či kuchyňským ostrůvkem až po každý drobný detail, jako jsou úchytky či osvětlení. Postaráme o vše. Nabízíme i vestavné spotřebiče od prověřených výrobců.

Kuchyně na zakázku ve třech provedeních – kuchyně design, moderní i rustikální

Naše nabídka zahrnuje široký sortiment kuchyní na míru ve třech základních stylech, které jsme schopni plně přizpůsobit vašim individuálním potřebám a vkusu. Moderní kuchyně na míru, s jejich čistým, elegantním a vzdušným designem, okouzlí každého, kdo upřednostňuje nadčasový vzhled. Kuchyně design pak poskytují jedinečné designové prvky, které potěší i ty nejnáročnější zákazníky. Pro inspiraci si můžete prohlédnout již realizované projekty kuchyní na míru. Například moderní nadčasovou černou lakovanou kuchyni s kamennou deskou nebo designovou kuchyni s obkladem v dekoru broušeného betonu a barovou deskou do tvaru U.

Poslední variantou naší nabídky jsou rustikální kuchyně na míru, které dodávají interiéru atmosféru venkova. Tyto kuchyně jsou plné přírodních barev i přírodních materiálů, jakými jsou sklo, keramika, masivní dřevo a kámen. Rustikální kuchyně lze přizpůsobit různým stylům – můžete mít kuchyň ve skandinávskému stylu nebo kuchyň ve stylu Provence.

U každé kuchyně si můžete individuálně vybrat nejen druh pracovní desky, ale také druh dvířek nebo úchytek. Do každé naší kuchyně instalujeme vestavné spotřebiče od ověřených výrobců a vždy na základě vašeho výběru. To samé platí i pro kuchyňské dřezy. Pokud v oblasti kuchyní trochu tápete, nahlédněte do našeho blogu, kde najdete mnoho cenných rad.

Jednoduchý návrh kuchyně zdarma s online 3D konfigurátorem

Chcete si sami navrhnout svoji kuchyň? Vyzkoušet to můžete pomocí našeho online 3D konfigurátoru pro kuchyně. Zvolte si vzhled, barevné kombinace a design přímo z pohodlí domova. Jak s tímto 3D konfigurátorem pracovat vám poradíme v našem článku.

Jako inspirace pro váš návrh kuchyně vám může posloužit naše fotogalerie již realizovaných kuchyní na míru nebo naše vizualizace kuchyní. Pro návrh kuchyně od profesionála můžete navštívit jeden z našich showroomů, kde se vám budou věnovat zkušení designéři. Také si zde můžete prohlédnout vystavené kuchyňské linky, kuchyňské ostrůvky i s vestavnými spotřebiči a osahat si všechny materiály, které k výrobě kuchyní používáme.

Jak vybrat spotřebiče do kuchyně na míru

Kvalitní spotřebiče představují základ každé funkční, moderní a praktické kuchyně. Ať už se chystáte poptat novou kuchyni na míru, nebo vás čeká rekonstrukce té stávající, náš článek je tu přímo pro vás. Poradíme vám, z jakých typů kuchyňských spotřebičů lze vybírat, které funkce by vám u spotřebiče mohly přijít vhod a na co si dát při výběru pozor.

zjistit více

Kuchyně Glanc – kvalita a individuální přístup

S mnohaletým působením na českém trhu a kompletní výrobou v České republice se můžeme pyšnit mnoha dovednostmi a zkušenostmi. Individuální přístup je pro nás klíčový, a proto vám můžeme dodat kuchyni na míru s netradičním designem, barevnými kombinacemi a všemi specifickými detaily. Jsme schopni přizpůsobit návrh i pro malé nebo atypické prostory. Realizujeme zakázky i v Příbrami a okolí. Svěřte se nám se svými představami ještě dnes.

Výroba nábytku na míru do ložnic, koupelen i obývacích pokojů

Máte zájem, kromě kuchyně, také o další nábytek na míru? Rádi vám pomůžeme s výrobou vestavěných skříní na míru do ložnic a dalších prostor, které vám zajistí dostatek úložného prostoru. Realizujeme také obývací stěny na míru a vyrábíme další nábytek, včetně masivních jídelních stolů a dětského nábytku do pokojíčku. Nabízíme i službu koupelny na klíč s kompletním vybavením a výrobou nábytku do koupelny.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Objednejte si schůzku v našich studiích, kde společně navrhneme krásnou kuchyň i pro vás.

Potřebujete poradit?

Kontakt 4
Václav Dušek zákaznický servis
+420 775 119 118 dusek@glanckuchyne.cz
Nezávazná poptávka
pozadí

Nejste spokojení s cenou kuchyně u konkurence?

Poptat rovnou kuchyň na míru
Nebojte se zaslat poptávku. Návrh a cenu Vám zašleme ZDARMA.

Nevíte si rady

Přečtěte si nejčastější otázky, nahlédněte do blogu, nebo zavolejte

Máte už svojí představu?Zeptejte se nezávazně na cenu

*
*
Vyplňte a napište nám všechno co vám přijde důležité. Přichystali jsme pro Vás několik dalších nepovinných otázek ve formuláři.
Tvar a rozměry kuchyně
*

Další články z blogu

Jak vybrat spotřebiče do kuchyně na míru
10. 1. 2024
Průvodce výběrem kuchyně na míru
15 minut čtení

Jak vybrat spotřebiče do kuchyně na míru

Kvalitní spotřebiče představují základ každé funkční, moderní a praktické kuchyně. Ať už se chystáte poptat novou kuchyni na míru, nebo vás čeká rekonstrukce té stávající, náš článek je tu přímo pro vás. Poradíme vám, z jakých typů kuchyňských spotřebičů lze vybírat, které funkce by vám u spotřebiče mohly přijít vhod a na co si dát při výběru pozor.
Celý článek

Proč byste měli chtít nábytek od nás?

 

Do naší práce dáme svoje
české srdce.

 

Poradíme vám s detaily
a kuchyň poté navrhneme.

 

V naší lakovně připravíme
dvířka té nejvyšší kvality.

 

Použijeme kvalitní kování
a potrpíme si na zpracování.

 

Kuchyň přivezeme a také
namontujeme

pozadí

Kuchyně máme opravdu rádi

autor
uvozovky

U nás najdete kuchyně na míru, které v sobě spojují dlouholeté rodinné zkušenosti, vášeň pro kvalitu a širokou škálu designových možností odpovídajících Vašemu vkusu. Klíčovým prvkem naší práce je individuální přístup k zákazníkovi.

Václav Dušek majitel firmy