Zavolejte nám +420 775 119 118

Jak použít 3D online konfigurátor kuchyní zdarma

Kuchyně na míru aneb jak použít 3D online konfigurátor kuchyní zdarma

22. 9. 2022 Průvodce výběrem kuchyně na míru
7 minut čtení

Toužíte po kuchyni, která bude unikátní? Vyzkoušejte náš 3D online konfigurátor a vytvořte si návrh kuchyně na míru. Díky konfigurátoru získáte realistickou představu o tom, jak by vaše vysněná kuchyně vypadala ve skutečnosti, a navíc ji můžete rovnou nezávazně poptat.

Co je to 3D konfigurátor kuchyně

Obecně vzato je konfigurátor užitečný nástroj, který vám umožní přizpůsobit si vlastnosti a komponenty výrobku tak, aby co nejvíce vyhovoval vašim požadavkům. Proto, abychom vám usnadnili proces objednání kuchyně Glanc na míru, jsme vytvořili 3D online konfigurátor kuchyní, díky kterému můžete naplánovat každý detail a přesvědčit se, že vše bude vypadat tak, jak si přejete. 

Velkou výhodou je, že náš konfigurátor můžete využít bezplatně a jelikož je dostupný přímo na našich webových stránkách, nemusíte si stahovat žádný speciální program. 3D online konfigurátor kuchyní vám ušetří nejen finance, ale i čas, který byste jinak strávili vytvářením složitých nákresů. Na následujících řádcích vám poradíme, jak s 3D online konfigurátorem jednoduše pracovat a v čem spočívají jeho další výhody. 

Jak funguje 3D konfigurátor kuchyně

Už víte, co je to konfigurátor, ale neumíte si představit, jak tento pomocník funguje v praxi? Smyslem konfigurátoru kuchyní je, aby se zákazníci vyhnuli zbytečným kompromisům a měli možnost uspořádat si vlastní domov od A do Z podle sebe. Náš online konfigurátor je dokonce 3D, a tak poskytuje obzvlášť realistický trojdimenzionální výsledek

Než se do navrhování kuchyně pustíte, měli byste mít jasno v několika základních otázkách. Klíčové jsou především vaše prostorové a finanční možnosti. Samozřejmostí by měly být také předpokládané rozměry kuchyně, především délka kuchyňské linky a pracovní desky. Další kritéria výběru se budou odvíjet od toho, zda chcete vaši kuchyni na míru ladit do klasického, moderního nebo rustikálního stylu. 

Jakmile budete mít jasno ve stylu a barevném provedení, vytvoříme pro vás zdarma přesný návrh kuchyně na míru, ve kterém zohledníme vámi definované prostorové a finanční možnosti. Spolu s estetickými požadavky nezapomeňte ve formuláři konfigurátoru uvést, jaký tvar kuchyně požadujete (U, L, G, jednořadá, dvouřadá).

Pamatujte, že váš názor je pro nás nejdůležitější. Pokud budete chtít upravit výšku, šířku, hloubku kuchyně nebo třeba pozici poliček a dvířek, není to žádný problém. Můžete si být jisti, že návrh kuchyně na míru odešleme do výroby až ve chvíli, kdy s ním budete stoprocentně spokojeni.

Moderní kuchyň

Přejít na konfigurátor

Moderní pojetí kuchyně ve vysokém lesku, neváhejte a vyzkoušejte konfigurátor kuchyně

zjistit více

Konfigurace kuchyně Glanc na míru

Pokud nejste technický typ, nemusíte zoufat. Práce s konfigurátorem je naprosto jednoduchá a levou zadní ji zvládne naprosto každý. Přesvědčte se o tom i vy. Níže se dozvíte, z jakých typů a barevných provedení kuchyně si můžete v rámci konfigurace vybrat. 

Projektování klasické kuchyně na míru

Máte rádi jednoduchost a praktičnost? Kuchyně na míru v klasickém stylu pro vás bude ideální volbou. Skvělé je, že klasická kuchyně nikdy nevyjde z módy. Nemusíte se tak bát, že do ní investujete nemalé peníze a za pár let se vám svým designem omrzí. Klasika ale v žádném případě nemusí znamenat nudu. V našem konfigurátoru si můžete vybrat z více než 12 odstínů kuchyňských dvířek, 8 barevných tónů korpusů a 20 provedení horních skříněk a knihovny, která v kuchyni může sloužit nejen jako rafinovaný designový prvek, ale i zdroj úložného prostoru

Klasickou kuchyni Glanc můžete svým představám přiblížit také výběrem odstínu pracovní desky a desky stolu. Pro ty, kdo by jednotný styl kuchyně chtěli zpestřit nějakým výrazným prvkem, máme skvělou zprávu. Při výběru obkladu můžete kromě neutrálních barev vsadit například na žlutou, oranžovou nebo třeba světle modrou. Myslíme na detaily, a tak si u klasické kuchyně můžete zvolit i typ úchytky. Abyste si dokázali lépe představit, jak by nakonfigurovaná kuchyně vypadala přímo u vás doma, doporučujeme v konfigurátoru navolit také barvu podlahy a zdí. 

Konfigurace moderní kuchyně na míru

Láká vás kuchyně s ostrůvkem? Rádi vám vyrobíme moderní kuchyni na míru, která bude minimalistická, nadčasová a zároveň rafinovaně řešená. Při konfiguraci moderní kuchyně Glanc si lze pro co nejvíce realistický výsledek opět navolit světlou či tmavou podlahu a bílou nebo šedou výmalbu. Dále budete mít na výběr z mnoha odstínů kuchyňských horních dvířek, vysoké sestavy, obkladů a pracovní desky. Rozhodnout se můžete také pro jeden ze tří druhů úchytek.

Při výběru horních dvířek se můžete přesvědčit o tom, že se u nás fantazii meze nekladou. Zaujmout by vás mohly odstíny červené, modré, ale i žluté, tmavě zelené nebo růžové. Barev se nemusíte bát ani při výběru obkladu. Pokud jste o barevných prvcích v kuchyni nikdy nepřemýšleli, bude pro vás konfigurátor naprosto perfektním nástrojem. Neváhejte vyzkoušet, zda by se vám nelíbila například kombinace kuchyňské linky v zemitých odstínech a bledě modrého obkladu. Moderní kuchyně je pro tyto neotřelé odstíny jako dělaná. 

Moderní kuchyně na zakázku
Moderní kuchyně na míru ve vysokém lesku

Navrhování rustikální kuchyně na míru

Rustikální kuchyně, často označované také jako kuchyně venkovského stylu, jsou mezi zákazníky dlouhodobě oblíbené. Pokud si přejete rustikální kuchyni i vy, stačí si tento typ vybrat v našem konfigurátoru a rozmyslet si, jaký zvolíte typ dvířek a ve kterém odstínu se vám budou nejvíce líbit veškeré další komponenty. U horních skříněk můžete vybírat z 6 různých designů dvířek a více než dvanácti barevných odstínů. Skvěle bude vypadat například odstín Ořech limuzine nebo Bříza finská. 

Svému gustu můžete přizpůsobit i dolní skříňky. Opět si můžete vybrat z šesti různých typů dvířek a několika barevných provedení. Na závěr přichází na řadu velká potravinová skříň, která bude dominantou celé kuchyně. Co byste řekli kombinaci světlých horních a dolních skříněk s tmavě modrou potravinovou skříní? Zvolit si můžete také odstín Dub winchester, jenž v kuchyni vytvoří útulnou atmosféru a zároveň jí dodá nádech luxusu. 

Kuchyň na míru ve stylu Provence
Kuchyň na míru ve venkovském stylu

Výhody online konfigurátoru kuchyně na míru

Nikdy jste s konfigurátorem kuchyní nepracovali? Nemějte obavy. Věříme, že si jej zamilujete například z následujících důvodů:

  • vysněnou kuchyni lze navrhnout z pohodlí domova
  • fantazii se meze nekladou – volba stylu, barev a rozměrů bude pouze na vás
  • okamžitě uvidíte autentický 3D náhled toho, jak by kuchyně v daném provedení vypadala
  • ušetříte čas, který byste jinak trávili tvorbou složitých nákresů
  • ušetříte finance, které byste jinak vynaložili za návrhy architekta / designéra
  • navrženou kuchyni můžete nezávazně poptat a zjistit přibližnou cenu

Máte-li jasnou představu, můžete u nás kuchyni na míru poptat i bez použití konfigurátoru. Nemusíte se ničeho obávat, návrh kuchyně zdarma, je u nás standard. V případě, že se nemůžete dostavit do našich kuchyňských schowroomů v Praze a Sedlčanech zhotovíme návrh kuchyně online. Jsme česká firma, která si zakládá na nejvyšší kvalitě a zachování dostupných cen. Kuchyně Glanc vznikají v našich vlastních výrobních prostorách. Můžete si vybrat z velkého množství dřezů a spotřebičů od různých výrobců. 

Benefitem je také fakt, že používáme špičkové kování Blum a Hettich s doživotní zárukou. Samozřejmostí je pro nás i doprava a odborná montáž kuchyně. Kromě designových kuchyní na míru vyrábíme na zakázku vestavěné skříně a šatny, obývací stěny, koupelnový nábytek a mnoho dalšího. 

Přejít na stránku Designové kuchyně na míru

Přejete si kuchyň na míru? Pak jste u nás správně. Společně navrhneme řešení vaší vysněné kuchyně. Jakékoli neobvyklé přání pro nás není překážkou. Ať je vaším přáním moderní bílá kuchyně, designová kuchyně nebo rustikální kuchyně s nádechem venkova, naši designéři to dokáží zařídit.

zjistit více

Stále si nevíte rady?

V případě jakýchkoli nejasností se na nás neváhejte obrátit prostřednictvím telefonního čísla + 420 775 119 118 nebo e-mailové adresy dusek@glankuchyne.cz. Rádi vám poradíme. Pokud vás zajímá více informací ze světa kuchyní na míru, sledujte náš Facebook, Instagram a věnujte pozornost dalším blogovým článkům. Najdete v nich třeba inspiraci pro realizaci bílé kuchyně nebo kuchyně s nádechem luxusu. Prohlédnout si můžete také obsáhlou fotogalerii Glanc kuchyní na míru, které jsme v minulosti realizovali u našich zákazníků.

Natálie Fausová
Článek napsal(a)
Natálie Fausová
Více článků od autora
Jsem hrdou Brňačkou se zálibou v psaní, cestování a studiu práva. V minulosti jsem se 9 let věnovala basketbalu, zatímco dnes svůj volný čas nejraději trávím s rodinou v přírodě.

Další články z blogu

Jak vybrat spotřebiče do kuchyně na míru
10. 1. 2024
Průvodce výběrem kuchyně na míru
15 minut čtení

Jak vybrat spotřebiče do kuchyně na míru

Kvalitní spotřebiče představují základ každé funkční, moderní a praktické kuchyně. Ať už se chystáte poptat novou kuchyni na míru, nebo vás čeká rekonstrukce té stávající, náš článek je tu přímo pro vás. Poradíme vám, z jakých typů kuchyňských spotřebičů lze vybírat, které funkce by vám u spotřebiče mohly přijít vhod a na co si dát při výběru pozor.
Celý článek

Proč byste měli chtít nábytek od nás?

 

Do naší práce dáme svoje
české srdce.

 

Poradíme vám s detaily
a kuchyň poté navrhneme.

 

V naší lakovně připravíme
dvířka té nejvyšší kvality.

 

Použijeme kvalitní kování
a potrpíme si na zpracování.

 

Kuchyň přivezeme a také
namontujeme

pozadí

Kuchyně máme opravdu rádi

autor
uvozovky

U nás najdete kuchyně na míru, které v sobě spojují dlouholeté rodinné zkušenosti, vášeň pro kvalitu a širokou škálu designových možností odpovídajících Vašemu vkusu. Klíčovým prvkem naší práce je individuální přístup k zákazníkovi.

Václav Dušek majitel firmy