Zavolejte nám +420 775 119 118

Kuchyně na míru

Přejete si kuchyň na míru? Pak jste u nás správně. Společně navrhneme řešení vaší vysněné kuchyně. Jakékoli neobvyklé přání pro nás není překážkou. Ať je vaším přáním moderní bílá kuchyně, designová kuchyně nebo rustikální kuchyně s nádechem venkova, naši designéři to dokáží zařídit.

Individuální přístup i realizace atypických kuchyní na míru

Individuální přístup i realizace atypických kuchyní na míru

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně tak, aby skutečně získal kuchyň na míru. Nestandardní výška, hloubka nebo jiné neobvyklá přání pro nás nejsou překážkou. A vy za tyto speciální požadavky nebudete platit žádnou vyšší taxu. Alespoň u nás ne. My v kuchyních Glanc vaše potřeby bereme vážně. Neustále od klientů slýcháme, že něco nešlo vyrobit podle jejich představ. Když nám vše pěkně popíšete, uděláme pro splnění vašich přání maximum.

Kuchyně design, rustikální i moderní kuchyně na míru

Kuchyně design, rustikální i moderní kuchyně na míru

Chcete si splnit svoje představy o do puntíku dokonalé kuchyni? Takové možnosti zprostředkují jedině kuchyně na míru. Profesionální řešení, které plní představy zákazníků a realizuje kuchyně snů. Co zákazník, to jiná představa. Kuchyně na zakázku přinášejí stále více možností, které je možné bez problémů realizovat. Od klasických kuchyní přes moderní kuchyně a designové kuchyně až po rustikální kuchyně ve stylu Provence či skandinávském stylu.

Nechte se inspirovat

Máme pro Vás nachystané vizualizace kuchyní

Podívat se na vizualizace

Pracovní desky

Keramika, TechniStone, Masiv a další druhy materiálů.

Zjistit více

Spotřebiče

Zjistit více

Odpadkové koše

Zjistit více

Dvířka

Stovky dekorů, barev a tvarů na výběr

Zjistit více

Kuchyně na míru pohodlně v 3D konfigurátoru kuchyní

Pokud byste si rádi kuchyň navrhli sami z pohodlí domova, vyzkoušejte náš 3D konfigurátor kuchyní, kde si jednoduše navolíte různé kombinace barev a materiálů pro kuchyňskou pracovní desku, dvířka, obklady či podlahy nebo si navolíte druh úchytek na kuchyňskou linku podle vašich potřeb. Inspirovat se můžete našimi vizualizace kuchyní, ale také již realizovanými kuchyněmi na míru.

Zajímají vás tipy a praktické rady do kuchyně? Pak nahlédněte do našeho blogu, kde najdete mnoho zajímavých článků. Například tipy na to, jak si zařídit minimalistickou kuchyň nebo co vše byste si měli promyslet před tím, než začnete poptávat novou kuchyň. Také tu najdete článek, který vám poradí, jak pracovat s naším 3D konfigurátorem.

Moderní kuchyň

Moderní kuchyň

Moderní pojetí kuchyně ve vysokém lesku, neváhejte a vyzkoušejte konfigurátor kuchyně

zjistit více

Návrh kuchyně na míru od profesionálních designérů

Chtěli byste přece jen přenechat návrh kuchyně našim šikovným designérům? Kontaktujte nás, nebo navštivte jeden z našich showroomů, kde se o vás naši odborníci na kuchyně postarají, připraví vám kávu a společně proberete všechna vaše přání o dokonalé kuchyni. Můžete si zde také prohlédnout vystavené kuchyně a pořádně si vše osahat.

Kuchyně na zakázku z kvalitních materiálů i s vestavěnými spotřebiči

Při výrobě kuchyní na zakázku pracujeme s kvalitními materiály, nadčasovými designy, a to vše za příznivé ceny. Součástí každé realizace kuchyně jsou kuchyňské pracovní desky, vestavěné spotřebiče nebo spotřebiče volně stojící a také nábytek s dvířky osazený kováním s doživotní zárukou. Stačí si jen říct a budete mít vše, co si přejete jako součást vaší vysněné kuchyně. Každý váš nápad je pro nás výzvou a inspirací, proto se nebojte sdělit nám i vaše nejtajnější přání.

Nevzdávejte se svých snů, když se dají snadno realizovat a poptejte u nás kuchyň na míru ještě dnes.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Objednejte si schůzku v našich studiích, kde společně navrhneme krásnou kuchyň i pro vás.

Potřebujete poradit?

Kontakt 4
Václav Dušek zákaznický servis
+420 775 119 118 dusek@glanckuchyne.cz
Nezávazná poptávka
pozadí

Nejste spokojení s cenou kuchyně u konkurence?

Poptat rovnou kuchyň na míru
Nebojte se zaslat poptávku. Návrh a cenu Vám zašleme ZDARMA.

Nevíte si rady

Přečtěte si nejčastější otázky, nahlédněte do blogu, nebo zavolejte

Máte už svojí představu?Zeptejte se nezávazně na cenu

*

Další články z blogu

Jak vybrat spotřebiče do kuchyně na míru
10. 1. 2024
Průvodce výběrem kuchyně na míru
15 minut čtení

Jak vybrat spotřebiče do kuchyně na míru

Kvalitní spotřebiče představují základ každé funkční, moderní a praktické kuchyně. Ať už se chystáte poptat novou kuchyni na míru, nebo vás čeká rekonstrukce té stávající, náš článek je tu přímo pro vás. Poradíme vám, z jakých typů kuchyňských spotřebičů lze vybírat, které funkce by vám u spotřebiče mohly přijít vhod a na co si dát při výběru pozor.
Celý článek

Proč byste měli chtít nábytek od nás?

 

Do naší práce dáme svoje
české srdce.

 

Poradíme vám s detaily
a kuchyň poté navrhneme.

 

V naší lakovně připravíme
dvířka té nejvyšší kvality.

 

Použijeme kvalitní kování
a potrpíme si na zpracování.

 

Kuchyň přivezeme a také
namontujeme

pozadí

Kuchyně máme opravdu rádi

autor
uvozovky

U nás najdete kuchyně na míru, které v sobě spojují dlouholeté rodinné zkušenosti, vášeň pro kvalitu a širokou škálu designových možností odpovídajících Vašemu vkusu. Klíčovým prvkem naší práce je individuální přístup k zákazníkovi.

Václav Dušek majitel firmy