Zavolejte nám +420 775 119 118

Rustikální kuchyně na míru

Rustikální kuchyně na míru

Útulné kuchyně v přírodních designech a barvách, které jsou zároveň zcela funkční a praktické, představují esenci rustikálních kuchyní. Naše rustikální kuchyně na míru jsou inspirované atmosférou venkova a přizpůsobené vašim individuálním potřebám. Poptejte si vlastní rustikální kuchyň na míru ještě dnes a vneste do svého domova kousek přírodní krásy.

Přečíst si více
Přírodní materiály a elegance

Přírodní materiály a elegance

Našim rustikálním kuchyním dominují přírodní materiály – především masivní dřevo, či dostupnější dřevodekor, skleněné prvky nebo kamenné a keramické obklady. Selské kuchyně na míru doplňujeme dekorativními prvky jako jsou oblouková dvířka, ozdobné lišty a úchytky, oblíbené jsou také velké ozdobné kredence nebo ostrůvky.

 

Realizovat můžeme také kuchyně ve skandinávském či provence stylu, které se vyznačují nejen přírodními materiály, ale také světlými barvami a elegantními liniemi. Typické jsou také otevřené nebo prosklené skříňky s vestavnými spotřebiči.

Sestavte si rustikální kuchyň na míru

Sestavte si rustikální kuchyň na míru

Chcete si splnit svoje představy o dokonalé kuchyni přesně do puntíku? Takové možnosti zprostředkují jedině kuchyně na míru. Nechte se inspirovat našimi realizacemi a vytvořte si návrh kuchyně v našem 3D online konfigurátoru kuchyní na míru. Nebo nám sdělte své požadavky a zbytek nechte na nás. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Vše do detailu navrhneme a naplánujeme, aby výsledná realizace byla přesně podle vašich představ a vkusu.

Pracovní desky

Keramika, TechniStone, Masiv a další druhy materiálů.

Zjistit více
pozadí

Nejste spokojení s cenou kuchyně u konkurence?

Poptat rovnou kuchyň na míru
Nebojte se zaslat poptávku. Návrh a cenu Vám zašleme ZDARMA.

Nevíte si rady

Přečtěte si nejčastější otázky, nahlédněte do blogu, nebo zavolejte

Máte už svojí představu?Zeptejte se nezávazně na cenu

*

Mrkněte do našeho blogu

Jak vybrat spotřebiče do kuchyně na míru
10. 1. 2024
Průvodce výběrem kuchyně na míru
15 minut čtení

Jak vybrat spotřebiče do kuchyně na míru

Kvalitní spotřebiče představují základ každé funkční, moderní a praktické kuchyně. Ať už se chystáte poptat novou kuchyni na míru, nebo vás čeká rekonstrukce té stávající, náš článek je tu přímo pro vás. Poradíme vám, z jakých typů kuchyňských spotřebičů lze vybírat, které funkce by vám u spotřebiče mohly přijít vhod a na co si dát při výběru pozor.
Celý článek

Proč byste měli chtít nábytek od nás?

 

Do naší práce dáme svoje
české srdce.

 

Poradíme vám s detaily
a kuchyň poté navrhneme.

 

V naší lakovně připravíme
dvířka té nejvyšší kvality.

 

Použijeme kvalitní kování
a potrpíme si na zpracování.

 

Kuchyň přivezeme a také
namontujeme

pozadí

Kuchyně máme opravdu rádi

autor
uvozovky

U nás najdete kuchyně na míru, které v sobě spojují dlouholeté rodinné zkušenosti, vášeň pro kvalitu a širokou škálu designových možností odpovídajících Vašemu vkusu. Klíčovým prvkem naší práce je individuální přístup k zákazníkovi.

Václav Dušek majitel firmy

Nejste spokojení s cenou kuchyně u konkurence?

Ještě výhodnější cenu s Vámi domluví Václav Dušek osobně na telefonu +420 775 119 118 nebo e-mailu dusek@glanckuchyne.cz.
Nezávazná poptávka