Zavolejte nám +420 775 119 118

Rustikální kuchyně na míru

Rustikální kuchyně na míru

Útulné kuchyně v přírodních designech a barvách, které jsou zároveň zcela funkční a praktické, představují esenci rustikálních kuchyní. Naše rustikální kuchyně na míru jsou inspirované atmosférou venkova a přizpůsobené vašim individuálním potřebám. Poptejte si vlastní rustikální kuchyň na míru ještě dnes a vneste do svého domova kousek přírodní krásy.

Přečíst si více
Přírodní materiály a elegance

Přírodní materiály a elegance

Našim rustikálním kuchyním dominují přírodní materiály – především masivní dřevo, či dostupnější dřevodekor, skleněné prvky nebo kamenné a keramické obklady. Selské kuchyně na míru doplňujeme dekorativními prvky jako jsou oblouková dvířka, ozdobné lišty a úchytky, oblíbené jsou také velké ozdobné kredence nebo ostrůvky.

 

Realizovat můžeme také kuchyně ve skandinávském či provence stylu, které se vyznačují nejen přírodními materiály, ale také světlými barvami a elegantními liniemi. Typické jsou také otevřené nebo prosklené skříňky s vestavnými spotřebiči.

Sestavte si rustikální kuchyň na míru

Sestavte si rustikální kuchyň na míru

Chcete si splnit svoje představy o dokonalé kuchyni přesně do puntíku? Takové možnosti zprostředkují jedině kuchyně na míru. Nechte se inspirovat našimi realizacemi a vytvořte si návrh kuchyně v našem 3D online konfigurátoru kuchyní na míru. Nebo nám sdělte své požadavky a zbytek nechte na nás. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Vše do detailu navrhneme a naplánujeme, aby výsledná realizace byla přesně podle vašich představ a vkusu.

Pracovní desky

Keramika, TechniStone, Masiv a další druhy materiálů.

Zjistit více
pozadí

Nejste spokojení s cenou kuchyně u konkurence?

Poptat rovnou kuchyň na míru
Nebojte se zaslat poptávku. Návrh a cenu Vám zašleme ZDARMA.

Nevíte si rady

Přečtěte si nejčastější otázky, nahlédněte do blogu, nebo zavolejte

Máte už svojí představu?Zeptejte se nezávazně na cenu

*

Mrkněte do našeho blogu

Proč byste měli chtít nábytek od nás?

 

Do naší práce dáme svoje
české srdce.

 

Poradíme vám s detaily
a kuchyň poté navrhneme.

 

V naší lakovně připravíme
dvířka té nejvyšší kvality.

 

Použijeme kvalitní kování
a potrpíme si na zpracování.

 

Kuchyň přivezeme a také
namontujeme

pozadí

Kuchyně máme opravdu rádi

autor
uvozovky

U nás najdete kuchyně na míru, které v sobě spojují dlouholeté rodinné zkušenosti, vášeň pro kvalitu a širokou škálu designových možností odpovídajících Vašemu vkusu. Klíčovým prvkem naší práce je individuální přístup k zákazníkovi.

Václav Dušek majitel firmy

Nejste spokojení s cenou kuchyně u konkurence?

Ještě výhodnější cenu s Vámi domluví Václav Dušek osobně na telefonu +420 775 119 118 nebo e-mailu dusek@glanckuchyne.cz.
Nezávazná poptávka