Zavolejte nám +420 775 119 118

Realizace kuchyní na míru, fotogalerie

Kuchyně na míru fotogalerie a realizace kuchyně, vše na jednom místě.

Co o nás říkají zákazníci?

na názoru našich zákazníků nám záleží, podívejte se sami.

Nádherná kuchyně i vestavěné skříně. Výborný materiál i skvělá spolupráce s panem Duškem a jeho týmem. Doporučuji!

Zobrazit více
Barbora Vajdová

Kuchyně od této firmy splnila naprosto naše očekávání. Paní Jarolímková je úžasná dáma, která své profesi rozumí, dokáže poradit a i vyslechnout vaše požadavky. Celková komunikace s ostatními zaměstnanci byla také vždy bez problémů. Cena kuchyně byla rozumná a kvalita kuchyně je velmi vysoká.
Děkujeme Šulcovi

Zobrazit více
Jitka Šulcová

Rozhodli jsme se s manželem po 20 letech zrekonstruovat naší kuchyň s firmou Glanc.Takový přístup, jak se nám věnují od majitele p.Duška přes skvělou designérku pí.Jarolímkovou, která měla s námi trpělivost a několikrát překreslovala návrh.Super, jen tak dál, jste skvělí.

Zobrazit více
Pavla Pálfiová

S naší novou kuchyní jsme moc spokojeni, práce byla profsionální, s panem Duškem i se všemi zaměstnanci skvělá komunikace a kuchyně dle našich představ. Velmi doporučuji.

Zobrazit více
Barbora Smetanová

V roce 2016 jsme objednali kuchyň se kterou jsme i po osmi letech na maximum spokojeni ! Velké díky jak za návrh, tak za provedení! Navíc i po takové době jsou ochotni řešit drobnou opravu, jelikož jsme si vlastní chybou mechanicky poškodili dvířka skříňky, za mě kompletně super služby návrhu, realizace i servisu.


Odpověď:

Dobrý den, pane Fraňku.
Smekám před Vaší recenzí. Jsem opravdu velmi rád, že jste po osmi letech spokojen. Až pojedete kolem, zastavte se na kafe. Rád Vás uvidím a ukáži nové kuchyňské studio v Prosenické Lhotě.
Za celý tým Glanc Kuchyně, ještě jednou děkuji. S pozdravem Václav Dušek

 

 

 

Zobrazit více
Jiří Franěk

Celý tým Glanc Kuchyně mohu jen doporučit. Perfektní provedení a montáž, včetně doporučení nejvhodnějšího řešení.

Zobrazit více
Ivana Pešková

Pěkný design a vysoká kvalita plánované kuchyně za přijatelnou cenu. Ochotný přístup personálu na obou showroomech Praha i Sedlčany. Rychlá a profesionální montáž. Vřele doporučuji!
Renomovaná firma na výrobu kuchyní a bytového nábytku. Krásné a kvalitní věci. Dobrá cena. Nadšený personál zákaznického poradenství. Doručení včas. Profesionální instalace.

Zobrazit více
Dat Nguyen Tien

Děkuji za kuchyň snů. Profesionální přístup od začátku až do konce. Vřele doporučuji.

Zobrazit více
Veronika Glogrová

Už to bude půl roku, co máme kuchyni od studia Glanc a jsme velmi spokojeni (lakována, odstín kašmír v matném provedení). Od začátku příjemná komunikace a prozákaznický přístup. Skvělá kvalita provedení i samotná montáž. Když se během realizace nedopatřením vyskytl problém, což se samozřejmě občas může stát, firma obratem zrealizovala nápravu na vlastní náklady. Oceňuji, že se snaží najít nejlepší řešení pro konkrétního zákazníka, netlačí násilím nejdražší řešení, ale dostanete radu, do čeho se vyplatí investovat, a kde naopak můžete ušetřit, vzhledem k vašim individuálním potřebám a očekáváním od kuchyně. Následně jsme s Glancem realizovali i vestavěné skříně, a opět velká spokojenost. Velice oceňuji rychlost provedení. U svých známých jsem měla možnost vidět výsledky práce od různých truhlářů, a kvalita je opravdu nesrovnatelná (dlouhé čekací doby, nepřesnost práce, výmluvy v případě chyb.) To nás jen utvrdilo v tom, že sáhnout po Glanci bylo správné rozhodnutí a dobrá investice. Děkujeme za realizaci.

Zobrazit více
Martina Melicherová

Letos na jaře jsme rekonstruovali kuchyň a rozhodli jsme se pro společnost Glanc Kuchyně s.r.o. Předtím jsme obešli několik dalších studií, ale v tomto studiu nás zaujal přátelský a prozákaznický přístup jejich designera pana Ladislava Gebela. Pan Gebel se nám věnoval opravdu do detailu, nikdy neodmítal další schůzku navíc, kde jsme řešili technické detaily či jsme si nechali poradit a pomohl nám tak s naší nerozhodností. Je to člověk technicky a prakticky založený, nedívá se na kuchyň jen jako na design, ale jako na funkční celek. Samotná realizace proběhla rychle a v podstatě bez problémů. Po 5 měsících užívání kuchyně musím říct, že jsme s výsledkem maximálně spokojení.

Zobrazit více
Jan Zavoral

Krásná kuchyně, výborný přístup k připomínkám a reklamacím, dobré a praktické připomínky při plánování kuchyně. Spolehlivé studio. P. Dušek ochotný a vždy dobře naladěný na zákazníka. Doporučuji.

Zobrazit více
Klára Taubnerova

Kuchyň od Glanc máme už rok a jsme spokojení, od návrhu po montáž bylo vše super.
Koupil bych znovu.

Zobrazit více
Filip Kubáň

Chtěl bych vyjádřit maximální spokojenost s přístupem a odvedenou prací od celého týmu Glanc kuchyně.
Máme od Glanc novou kuchyň (včetně spotřebičů), která byla montována před 2 lety, vše stále perfektně funguje a je evidentní, že pan Dušek dbá na kvalitu provedené práce jak ve výrobě, tak i při montáži. Nechal jsem si od Glanc Kuchyně připravit nabídku na velkou komodu s vestavěnou vinotékou a závěsný stolek pod TV, který se dnes instaloval. Velmi oceňuji flexibilitu a ochotu týmu Glanc Kuchyně. A montážní parta opět odvedla skvělou práci.
Opravdu mohu za mne jen doporučit.
Pane Dušku, ostatní by se od Vás a Vašich lidí měli učit.
Děkuji Vám ! Petr Abrahámek

Zobrazit více
Petr Abrahámek

Oceňuji velmi vstřícný přístup všech pracovníků jak při návrhu, tak montáži i při řešení drobných zádrhelů. Kuchyň předčila má očekávání, použité materiály i zpracování působí velmi kvalitně.

Zobrazit více
Jana Tothová

Skvělá spolupráce od návrhu po relizaci. Montážní parta snů. Nic nebyl problém. Rychlí, přesní, šikovní a i po sobě uklidili. Pět hvězd !

Zobrazit více
Alwarec CZ

Novou recenzi mi Google nedovolí, tak upravím svou původní. Máme od Glanc Kuchyně již druhou kuchyň a opět naprostá spokojenost. Kuchyň je krásná, velice pečlivě udělaná, kvalitně zpracovaná, skvělá komunikace. Montáž proběhla v termínu, pánové dobře komunikují. Hlásí i 5 minut zpoždění. Mohu jen doporučit.

Zobrazit více
Jana Figallová

Naprostá spokojenost s celým týmem dodržovánim termínu a příslibu. Velmi kvalitní práce, vzhledově bezvadné, dle představ. 100% spolehlivost, žadné udávání falešných termínů, vše dodrženo. Profesionalní montaž, vždy dobré rady. Mohu vřele doporučit.

Zobrazit více
Martina Havlásková

Proč byste měli chtít nábytek od nás?

 

Do naší práce dáme svoje
české srdce.

 

Poradíme vám s detaily
a kuchyň poté navrhneme.

 

V naší lakovně připravíme
dvířka té nejvyšší kvality.

 

Použijeme kvalitní kování
a potrpíme si na zpracování.

 

Kuchyň přivezeme a také
namontujeme

pozadí

Kuchyně máme opravdu rádi

autor
uvozovky

U nás najdete kuchyně na míru, které v sobě spojují dlouholeté rodinné zkušenosti, vášeň pro kvalitu a širokou škálu designových možností odpovídajících Vašemu vkusu. Klíčovým prvkem naší práce je individuální přístup k zákazníkovi.

Václav Dušek majitel firmy