Zavolejte nám +420 775 119 118

Moderní kuchyň ve tvaru "L" s inovativními prvky a elegantním propojením s jídelnou

Moderní kuchyň ve tvaru "L" s inovativními prvky a elegantním propojením s jídelnou

Realizace moderních kuchyní, Praha 10
Přečíst si více

Tato moderní kuchyň na míru ve tvaru L je skvělým příkladem kombinace funkčnosti a designu. Spodní skříňky s černými matně lakovanými dvířky a úchytkami profil C dodávají kuchyni moderní a elegantní vzhled. Horní skříňky jsou v odstínu cappuccino s metalickým leskem, který vytváří krásný kontrast s černými spodními skříňkami.

Horní skříňky jsou vybaveny výklopným systémem Aventos HF, což zajišťuje jednoduchou manipulaci a plné využití vnitřního prostoru. Jedna z horních skříněk je vybavena inovativními elektrickými dvířky v černé barvě, která reagují na pohyb ruky a nabízejí tak maximální pohodlí při vaření.

Ve vysokých skříních je perfektně integrována vestavná lednice a trouba s mikrovlnkou od renomované značky Bosch. Tato řešení nejen šetří místo, ale také splňují vysoké standardy kvality a účinnosti.

Pracovní deska je vyrobena z kvalitního černého kamene Nero, který je odolný a snadno se udržuje. Doplňuje ji nerezový dřez s nerezovou baterií od firmy Blanco, který je prakticky zabudován do desky. Na pracovní desce je varná deska a skrytá digestoř, která je umístěna přímo ve skříňce na varnou deskou pro maximální efektivitu a estetiku.

Jedním z hlavních prvků této kuchyně je její propojení s jídelním stolem. Tento prvek zajišťuje hladký přechod mezi kuchyní a jídelnou a vytváří tak společenské prostředí pro vaření a stravování.

Kuchyň je osvětlena elegantními LED světly, které poskytují dokonalé osvětlení pro všechny kuchyňské činnosti. Nad jídelním stolem jsou umístěna designová světla, která přidávají na atmosféře a zároveň poskytují dostatek světla pro jídelní zážitky. Tato kuchyň je dokonalou kombinací moderního designu, vysoké funkčnosti a pohodlí, které splní očekávání i těch nejnáročnějších majitelů.

 


Základní informace o kuchyni

Styl kuchyně: moderní

Dvířka: lakované - černé matné, lesklé, metalické - cappuccino

Pracovní deska: přírodní černý kámen - Nero

Dřez a baterie: Blanco

Vestavěné spotřebiče: Bosch

Místo realizace: Praha 10


5 důvodů, proč si zamilujete právě tuto moderní kuchyni

1. Inovativní a jedinečný design: Černé matně lakované dvířka a úchytky profil C spolu s horními skříňkami v odstínu cappuccino s metalickým leskem vytvářejí moderní a elegantní vzhled, který je zároveň jedinečný a stylový.

2. Maximální využití prostoru: Výklopný systém Aventos HF a inovativní elektrická dvířka zajišťují jednoduchou manipulaci a plné využití vnitřního prostoru. Vestavná lednice a trouba s mikrovlnkou od značky Bosch jsou perfektně integrovány do vysokých skříní, čímž šetří místo a zároveň splňují vysoké standardy kvality a účinnosti.

3. Kvalitní a odolné materiály: Pracovní deska z kvalitního černého kamene Nero je odolná a snadno se udržuje. Nerezový dřez s nerezovou baterií od firmy Blanco je prakticky zabudován do desky a dodává kuchyni další elegantní a funkční prvek.

4. Propojení s jídelním prostorem: Propojení kuchyně s jídelním stolem umožňuje hladký přechod mezi kuchyní a jídelním prostorem, čímž se vytváří přátelské a sociální prostředí pro vaření a stravování.

5. Perfektní osvětlení: Kuchyň je osvětlena elegantními LED světly, které poskytují dokonalé osvětlení pro všechny kuchyňské činnosti. Navíc designová světla nad jídelním stolem přidávají na atmosféře a poskytují dostatek světla pro jídelní zážitky.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Objednejte si schůzku v našich studiích, kde společně navrhneme krásnou kuchyň i pro vás.

Potřebujete poradit?

Kontakt 4
Václav Dušek zákaznický servis
+420 775 119 118 dusek@glanckuchyne.cz
Nezávazná poptávka

Realizace, které by se Vám mohli líbit

Máte už svojí představu?Zeptejte se nezávazně na cenu

*

Proč byste měli chtít nábytek od nás?

 

Do naší práce dáme svoje
české srdce.

 

Poradíme vám s detaily
a kuchyň poté navrhneme.

 

V naší lakovně připravíme
dvířka té nejvyšší kvality.

 

Použijeme kvalitní kování
a potrpíme si na zpracování.

 

Kuchyň přivezeme a také
namontujeme

pozadí

Kuchyně máme opravdu rádi

autor
uvozovky

U nás najdete kuchyně na míru, které v sobě spojují dlouholeté rodinné zkušenosti, vášeň pro kvalitu a širokou škálu designových možností odpovídajících Vašemu vkusu. Klíčovým prvkem naší práce je individuální přístup k zákazníkovi.

Václav Dušek majitel firmy