Zavolejte nám +420 775 119 118

Luxusní dvouřadá kuchyň s černými lakovanými matnými dvířky a stylovou vinotékou

Luxusní dvouřadá kuchyň s černými lakovanými matnými dvířky a stylovou vinotékou

Realizace designových kuchyní, Praha 1
Přečíst si více

Tato dvouřadá kuchyň, vyrobena na míru, představuje vrchol moderního designu a funkčnosti. Charakterizují ji hlavně matně černá lakovaná dvířka, která jsou doplněna nerezovými úchytkami Trim. Tato kombinace vytváří sofistikovaný a elegantní vzhled, který je zároveň velmi praktický a snadno se udržuje.

Horní skříňky jsou navrženy v kombinaci matné černé a světlého dřeva, což představuje skvělý kontrast k černým dolním skříňkám. Obklad kuchyně, který kombinuje dřevo a černé sklo, dodává prostoru výrazný a moderní nádech.

Praktickým doplňkem jsou LED světla umístěná pod horními skříňkami, které poskytují dostatek světla pro vaření a přípravu jídel. Pracovní deska v šedo-bílém provedení značky Technistone je nejen esteticky působivá, ale také vysoce odolná a snadno se čistí.

Ve vysokých částech skříní je inteligentně zabudována vestavěná lednice a trouba s mikrovlnnou troubou od značky Brandt. Tyto spotřebiče splňují vysoké standardy kvality a výkonu.

Srdcem kuchyně je varná deska a černý granitový dřez s černou baterií od firmy Schock. Toto řešení je nejen praktické, ale také přidává na estetickém vzhledu kuchyně.

Středem pozornosti je ostrůvek kuchyně, ve kterém se nachází elegantně zabudovaná vinotéka. Tento prvek nejen že přidává na luxusním vzhledu kuchyně, ale také je praktickým řešením pro skladování a prezentaci vína.

 


Základní informace o kuchyni

Styl kuchyně: designová

Dvířka: lakované - matné, dřevo

Pracovní deska: bílo-šedý Technistone

Dřez a baterie: Schock

Vestavěné spotřebiče: Brandt

Místo realizace: Praha 1


5 důvodů, proč si zamilujete právě tuto designovou kuchyni

1. Moderní design: Černá a dřevěná kombinace přináší do prostoru sofistikovanou a současně teplou atmosféru. Detaily jako nerezové úchytky a obklad s kombinací dřeva a černého skla dodávají kuchyni moderní a elegantní vzhled.

2. Funkčnost a pohodlí: Inteligentní uspořádání skříní a spotřebičů maximalizuje prostor pro vaření a přípravu jídel. Dodatečné osvětlení z LED světel pod horními skříňkami zajišťuje dostatek světla pro vaření.

3. Kvalitní spotřebiče: Vestavěná lednice a trouba s mikrovlnnou troubou značky Brandt jsou nejen esteticky přitažlivé, ale také splňují vysoké standardy kvality a výkonu.

4. Luxusní prvky: Černý granitový dřez s černou baterií od firmy Schock dodává kuchyni luxusní vzhled. Navíc vestavěná vinotéka v ostrůvku kuchyně je elegantním a praktickým prvkem pro skladování a prezentaci vína.

5. Odolné materiály: Pracovní deska v šedo-bílém provedení značky Technistone je nejen esteticky působivá, ale také vysoce odolná a snadno se čistí. Matně černá lakovaná dvířka jsou také velmi praktická a snadno se udržují.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Objednejte si schůzku v našich studiích, kde společně navrhneme krásnou kuchyň i pro vás.

Potřebujete poradit?

Kontakt 4
Václav Dušek zákaznický servis
+420 775 119 118 dusek@glanckuchyne.cz
Nezávazná poptávka

Realizace, které by se Vám mohli líbit

Máte už svojí představu?Zeptejte se nezávazně na cenu

*

Proč byste měli chtít nábytek od nás?

 

Do naší práce dáme svoje
české srdce.

 

Poradíme vám s detaily
a kuchyň poté navrhneme.

 

V naší lakovně připravíme
dvířka té nejvyšší kvality.

 

Použijeme kvalitní kování
a potrpíme si na zpracování.

 

Kuchyň přivezeme a také
namontujeme

pozadí

Kuchyně máme opravdu rádi

autor
uvozovky

U nás najdete kuchyně na míru, které v sobě spojují dlouholeté rodinné zkušenosti, vášeň pro kvalitu a širokou škálu designových možností odpovídajících Vašemu vkusu. Klíčovým prvkem naší práce je individuální přístup k zákazníkovi.

Václav Dušek majitel firmy