Zavolejte nám +420 775 119 118

Podlouhlá designová kuchyně s matně černými dvířky a dubovými prvky

Podlouhlá designová kuchyně s matně černými dvířky a dubovými prvky

Realizace designových kuchyní, Kersko, Nymburk, Středočeský kraj
Přečíst si více

Představte si kuchyň, která je skvělou kombinací modernosti, elegance a praktičnosti. Představte si kuchyň, která je plná luxusních prvků a současně vypadá jednoduše a čistě. Je to možné? Samozřejmě! Vítejte v naší moderní, podlouhlé, designové kuchyni s dvířky lakovanými v černé matné barvě.

Náš design spojuje dohromady všechny aspekty moderního bydlení. Kuchyně, která nejen vypadá úžasně, ale také je praktická a elegantní. Kuchyňský ostrůvek s integrovanou digestoří Bora nabízí funkčnost a design, který je nejen vizuálně atraktivní, ale také usnadňuje vaření. Navíc, v ostrůvku se nachází otevřená rohová skříňka, která nabízí další prostor pro uložení kuchyňských potřeb.

Základem této kuchyně jsou dvířka lakovaná v černé matné barvě, které dodávají kuchyni moderní a sofistikovaný vzhled. Kontrastují s dubovými detaily, které přidávají kuchyni šmrnc a teplý, přírodní pocit.

Kuchyň je vybavena všemi moderními spotřebiči. Vestavěná lednice, trouba a mikrovlnná trouba jsou základem každé kuchyně. Jejich umístění je promyšlené tak, aby usnadnily vaření a připravu jídel.

U velkého proskleného okna najdete stojan s lahvemi vína, který přidává kuchyni jemný dotek luxusu. Masivní dubový stůl s šesti židlemi nabízí dostatek místa pro rodinné večeře nebo setkání s přáteli.

Konečně, podlaha z masivního dřeva dodává celému prostoru teplý a přívětivý pocit. Je to skvělý doplněk k dubovým detailům a černým dvířkám.

Naše moderní, podlouhlá, designová kuchyně s dvířky lakovanými v černé matné barvě a dubovými detaily je skutečným snem každého milovníka kuchyně. Je to místo, kde můžete strávit čas s rodinou a přáteli, vařit a tvořit úžasná jídla. Je to kuchyň, která spojuje moderní design s funkcí a elegancí.

Základní informace o kuchyni

Styl kuchyně: Designové

Dvířka: Lakované černé - matné/ dřevodekor - mat

Pracovní deska: Laminát

Dřez a baterie: Schock

Vestavěné spotřebiče: Bosch, Bora

Místo realizace: Kersko, Nymburk, Středočeský kraj

5 důvodů, proč si zamilujete realizaci kuchyně na míru v bílém lesku:

 
1. Kombinace moderního designu a praktičnosti: Tato podlouhlá kuchyně s dvířky lakovanými v černé matné barvě a dubovými detaily představuje dokonalou kombinaci moderního designu a praktičnosti.
 
2. Luxusní prvky: Vestavěná lednice, trouba, mikrovlnná trouba a stojan na víno dodávají tuto kuchyni luxusního vzhledu.
 
3. Kuchyňský ostrůvek s integrovanou digestoří Bora: Ostrůvek nabízí funkčnost a design, zároveň poskytuje další prostor pro uložení kuchyňských potřeb.
 
4. Masivní dubový stůl a šest židlí: Poskytuje dostatek místa pro rodinné večeře nebo setkání s přáteli.
 
5. Masivní podlaha: Podlaha z masivního dřeva dodává celému prostoru teplý a přívětivý pocit, což je skvělý doplněk k dubovým detailům a černým dvířkám.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Objednejte si schůzku v našich studiích, kde společně navrhneme krásnou kuchyň i pro vás.

Potřebujete poradit?

Kontakt 4
Václav Dušek zákaznický servis
+420 775 119 118 dusek@glanckuchyne.cz
Nezávazná poptávka

Realizace, které by se Vám mohli líbit

Máte už svojí představu?Zeptejte se nezávazně na cenu

*

Proč byste měli chtít nábytek od nás?

 

Do naší práce dáme svoje
české srdce.

 

Poradíme vám s detaily
a kuchyň poté navrhneme.

 

V naší lakovně připravíme
dvířka té nejvyšší kvality.

 

Použijeme kvalitní kování
a potrpíme si na zpracování.

 

Kuchyň přivezeme a také
namontujeme

pozadí

Kuchyně máme opravdu rádi

autor
uvozovky

U nás najdete kuchyně na míru, které v sobě spojují dlouholeté rodinné zkušenosti, vášeň pro kvalitu a širokou škálu designových možností odpovídajících Vašemu vkusu. Klíčovým prvkem naší práce je individuální přístup k zákazníkovi.

Václav Dušek majitel firmy