Zavolejte nám +420 775 119 118

Moderní kuchyň na  míru, s barovou deskou do tvaru "U"

Moderní kuchyň na míru, s barovou deskou do tvaru "U"

Realizace designových kuchyní, Pardubice
Přečíst si více

Tato kuchyň je do tvaru U, což je ideální pro maximální využití prostoru. Stěny jsou pokryty obkladem v dekoru broušeného betonu, což dodává kuchyni moderní a industriální vzhled.Pracovní deska a skříňky jsou v čisté bílé barvě, která kontrastuje s betonovým vzhledem stěn. Jednotlivé skříňky jsou vybaveny lakovanými dvířky z naší vlastní lakovny, což zaručuje jejich vysokou kvalitu a dlouhou životnost.Uprostřed kuchyně je indukční varná deska, která je praktická a snadno se čistí. V pravé sloupové sestavě se nachází trouba a mikrovlnka, umístěna na ideální výšku pro snadné a pohodlné vaření a pečení.Přímo u okna se nachází černý dřez s baterií v průmyslovém stylu. Tento dřez nejenže skvěle vypadá, ale také je velmi praktický a odolný.Zajímavým prvkem této kuchyně jsou hliníkové úchytky na dvířkách skříněk, které jsou umístěny do hrany, což je nejen esteticky příjemné, ale také praktické a funkční.Celkově je tato kuchyň vkusně navržena s důrazem na funkčnost, kvalitu a moderní design.

Základní informace o kuchyni

Styl kuchyně: designová

Dvířka: lakované

Pracovní deska: laminát

Dřez a baterie: Schock

Vestavěné spotřebiče: Mora

Místo realizace: Pardubice

Proč si zvolit kuchyně na míru v bílé leské barvě a  betonovou pracovní deskou?

1. Moderní a industriální design: Kuchyň má moderní a industriální vzhled, díky kombinaci betonových stěn a bílých kuchyňských skříňek. Tento kontrast vytváří velmi stylový a současný vzhled.

2. Maximální využití prostoru: Kuchyň navržená do tvaru U maximalizuje využití dostupného prostoru. Umístění trouby a mikrovlnky na ideální výšku navíc usnadňuje vaření a pečení.

3. Kvalitní materiály a řemeslná Práce: Skříňky s lakovanými dvířky z vlastní lakovny zaručují vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Indukční varná deska je praktická a snadno se čistí.

4. Funkčnost: Dřez s baterií u okna nabízí dobrou funkčnost a pohodlí. Hliníkové úchytky na dvířkách skříněk jsou nejen esteticky příjemné, ale také praktické a funkční.

5. Estetický vzhled: Celkový vzhled kuchyně je velmi esteticky příjemný. Kontrast betonu a bílé barvy, spolu s moderním designem a průmyslovým stylem dřezu, vytváří skutečně unikátní a atraktivní kuchyň.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Objednejte si schůzku v našich studiích, kde společně navrhneme krásnou kuchyň i pro vás.

Potřebujete poradit?

Kontakt 4
Václav Dušek zákaznický servis
+420 775 119 118 dusek@glanckuchyne.cz
Nezávazná poptávka

Realizace, které by se Vám mohli líbit

Máte už svojí představu?Zeptejte se nezávazně na cenu

*

Proč byste měli chtít nábytek od nás?

 

Do naší práce dáme svoje
české srdce.

 

Poradíme vám s detaily
a kuchyň poté navrhneme.

 

V naší lakovně připravíme
dvířka té nejvyšší kvality.

 

Použijeme kvalitní kování
a potrpíme si na zpracování.

 

Kuchyň přivezeme a také
namontujeme

pozadí

Kuchyně máme opravdu rádi

autor
uvozovky

U nás najdete kuchyně na míru, které v sobě spojují dlouholeté rodinné zkušenosti, vášeň pro kvalitu a širokou škálu designových možností odpovídajících Vašemu vkusu. Klíčovým prvkem naší práce je individuální přístup k zákazníkovi.

Václav Dušek majitel firmy