Zavolejte nám +420 775 119 118

Moderní kuchyně na míru

Moderní kuchyně na míru

Vzdušné otevřené kuchyně s čistými liniemi, to jsou naše moderní design kuchyně. Zrealizujeme pro vás moderní kuchyně na míru podle vašeho přání a vkusu. Kontaktujte nás ještě dnes.

Přečíst si více
Minimalistický design a funkčnost

Minimalistický design a funkčnost

Naše moderní kuchyně mají minimalistický design, přesto jsou zcela funkční. Veškeré spotřebiče můžeme zabudovat, abychom dosáhli dokonalé čistoty. Luxusní moderní kuchyně lze doplnit stříbrnými či zlatými úchytkami a dalšími doplňky nebo vsadit na kontrast bílé a černé barvy.

 

Mezi oblíbené patří také moderní bílé kuchyně s prvky v dřevěném dekoru, které jsou elegantní a nadčasové. Jejich výhodou je prosvětlená a zároveň opticky zvětšená místnost. Všechny naše moderní kuchyně můžeme také doplnit ostrůvkem, díky kterému maximálně využijete prostor, nebo vysokými skříňkami, které poskytnou další úložná místa.

Navrhněte si moderní kuchyň na míru

Navrhněte si moderní kuchyň na míru

Nechte se inspirovat realizacemi moderních kuchyní a zkuste si barevně odladit kuchyň vašich snů v 3D konfigurátoru kuchyní na míru nebo sdělte své požadavky našim odborníkům. Celý návrh vytvoří za vás, veškeré detaily s vámi prokonzultují, aby realizace kuchyně splňovala všechna vaše očekávání, ba dokonce je předčila.

Cena moderní kuchyně

Cena moderní kuchyně

V naší nabídce moderních kuchyní nabízíme celou řadu možností pro úchytky. Vyzkoušejte třeba úchytka frézovaná F1, která dodá vaší kuchyni elegantní vzhled, nebo nerezová úchytka typ C pro moderní a industriální styl. Pro milovníky minimalismu máme v nabídce bezúchytkový systém, který dodá vaší kuchyni jednoduchost a čisté linie. Věříme, že detaily jsou tím, co dělá kuchyni jedinečnou, a proto nabízíme širokou škálu možností. Navíc naše ceny jsou opravdu výhodné, takže si u nás můžete vybavit svou vysněnou kuchyň bez zbytečných nákladů.

Pracovní desky

Keramika, TechniStone, Masiv a další druhy materiálů.

Zjistit více
pozadí

Nejste spokojení s cenou kuchyně u konkurence?

Poptat rovnou kuchyň na míru
Nebojte se zaslat poptávku. Návrh a cenu Vám zašleme ZDARMA.

Nevíte si rady

Přečtěte si nejčastější otázky, nahlédněte do blogu, nebo zavolejte

Máte už svojí představu?Zeptejte se nezávazně na cenu

*

Mrkněte do našeho blogu

Jak vybrat spotřebiče do kuchyně na míru
10. 1. 2024
Průvodce výběrem kuchyně na míru
15 minut čtení

Jak vybrat spotřebiče do kuchyně na míru

Kvalitní spotřebiče představují základ každé funkční, moderní a praktické kuchyně. Ať už se chystáte poptat novou kuchyni na míru, nebo vás čeká rekonstrukce té stávající, náš článek je tu přímo pro vás. Poradíme vám, z jakých typů kuchyňských spotřebičů lze vybírat, které funkce by vám u spotřebiče mohly přijít vhod a na co si dát při výběru pozor.
Celý článek

Proč byste měli chtít nábytek od nás?

 

Do naší práce dáme svoje
české srdce.

 

Poradíme vám s detaily
a kuchyň poté navrhneme.

 

V naší lakovně připravíme
dvířka té nejvyšší kvality.

 

Použijeme kvalitní kování
a potrpíme si na zpracování.

 

Kuchyň přivezeme a také
namontujeme

pozadí

Kuchyně máme opravdu rádi

autor
uvozovky

U nás najdete kuchyně na míru, které v sobě spojují dlouholeté rodinné zkušenosti, vášeň pro kvalitu a širokou škálu designových možností odpovídajících Vašemu vkusu. Klíčovým prvkem naší práce je individuální přístup k zákazníkovi.

Václav Dušek majitel firmy

Nejste spokojení s cenou kuchyně u konkurence?

Ještě výhodnější cenu s Vámi domluví Václav Dušek osobně na telefonu +420 775 119 118 nebo e-mailu dusek@glanckuchyne.cz.
Nezávazná poptávka