Zákaznická linka +420 775 119 118

  • Kuchyně na míru Praha,
    na to se specializujeme

    Svěží návrhy, moderní materiály a neomezené rozměry. A to je jen začátek. Podívejte se dál.

    Zjistit více  

Chcete navrhnout hezkou kuchyň, za přijatelnou cenu. Zastavte se u nás...

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. U nás můžete dostat opravdovou kuchyń na míru. Nestandardní výška, hloubka nebo jiné zvláštní věci pro nás nejsou žádnou překážkou. A vy za to jako bonus nebudete platit žádnou zvláštní vyšší taxu. Alespoň u nás ne. My totiž k vašim potřebám přistupujeme jinak. Stále od klientů slyšíme, jak něco nešlo vyrobit podle jejich představ. Když nám vše pěkně popíšete, uděláme pro splnění vašich přání maximum.

Chcete si splnit svoje představy o dokonalé kuchyni do puntíku? Takové možnosti zprostředkují jedině kuchyně na míru. Profesionální řešení, které plní představy zákazníků a připraví jim tak kuchyně snů.

Kuchyně na míru Praha pracují s kvalitními materiály a přistupují ke svým zákazníkům individuálně. Co zákazník, to jiná představa, a proto ani výběr možností nezná hranice. Kuchyně na zakázku přinášejí stále víc možností, které se nechají bez problémů zrealizovat, a to od těch klasických přes moderní až po luxusní a rustikální.

Kuchyně na zakázku Praha přinášejí nejen nadčasové možnosti, ale také příznivé ceny, které svým možnostem přizpůsobí každý zákazník. Pracovní desky, spotřebiče i dvířka jsou součástí každé realizace. Stačí si jen říct a budete mít vše, co v kuchyni chcete mít. Nejsou překážkou ani netypické požadavky, protože každý nápad je výzvou a inspirací.

Nevzdávejte se svých snů, když se nechají snadno zrealizovat.

Máte už svoji představu o vaší nové kuchyni?

Poptat rovnou kuchyň na míru

Nebojte se zaslat poptávku. Návrh a cenu Vám zašleme ZDARMA.

Máte už svojí představu? Zeptejte se nezávazně na cenu

*

Mrkněte do našeho blogu

Proč byste měli chtít nábytek od nás?
 

Do naší práce dáme svoje
české srdce.

 

Poradíme vám s detaily
a kuchyň poté navrhneme.

 

V naší lakovně připravíme
dvířka té nejvyšší kvality.

 

Použijeme kvalitní kování
a potrpíme si na zpracování.

 

Kuchyň přivezeme a také
namontujeme

Za naší prací si stojíme.

S využitím dlouholetých zkušeností v oboru výroby kuchyní a interiérů dodáváme zákazníkům přesně takový nábytek, jaký měli ve svých představách. Navštivte nás, pobavíme se o Vašich potřebách. Budeme se Vám věnovat do té doby, než budete plně spokojení s vzhledem i funkčnostní i cenou kuchyně. Poté vše zaměříme, vyrobíme a zkušení kolegové odborně namontují. Zkuste nás kontaktovat. Dokážeme vám to.

Václav Dušek majitel firmy