Zavolejte nám +420 775 119 118

Kuchyně na míru dle vašich představ

Naše nepřeberné množství variací dvířek, pracovních desek a materiálů vám umožní vybrat kuchyni, která plně odpovídá vašemu vkusu. Bez ohledu na to, zda preferujete moderní minimalismus nebo rustikální s nádechem Provence či Vintage styl, na přání vám rádi vyrobíme kuchyň podle vašich představ.


 


Naši designéři vytvoří návrh kuchyně přímo na míru vašim potřebám, a to v 3D programu. Díky našemu jedinečnému přístupu k zákazníkům si u nás můžete upravit vše podle svých představ, ať už jde o rozměry, polohu polic, dvířek nebo jiné prvky. Tento individuální přístup nám umožňuje přesně realizovat vaše představy a poté náš tým předá váš návrh do výroby. S bohatými zkušenostmi v oboru a detailním znalostem kuchyní vám také můžeme doporučit to nejvhodnější kování od renomovaných firem Blum a Hettich, které nabízí doživotní záruku na své produkty.

Proč byste měli chtít nábytek od nás?

 

Do naší práce dáme svoje
české srdce.

 

Poradíme vám s detaily
a kuchyň poté navrhneme.

 

V naší lakovně připravíme
dvířka té nejvyšší kvality.

 

Použijeme kvalitní kování
a potrpíme si na zpracování.

 

Kuchyň přivezeme a také
namontujeme

pozadí

Kuchyně máme opravdu rádi

autor
uvozovky

U nás najdete kuchyně na míru, které v sobě spojují dlouholeté rodinné zkušenosti, vášeň pro kvalitu a širokou škálu designových možností odpovídajících Vašemu vkusu. Klíčovým prvkem naší práce je individuální přístup k zákazníkovi.

Václav Dušek majitel firmy