Zákaznická linka +420 775 119 118

  • Burgundská červená

    Barevná kombinace dvířek červené barvy s šedým granitem.

    Zjistit více  
Kuchyně na míru v matném provedení.

Kuchyně na zakázku, dvířka burgundská červená.

Kuchyňská linka, laminátová deska: granit šedivý

Obkladový panel kuchyně: titan

Dřezová část kuchyně je v jednořadém provedení, dřez je v nerezovém provedení

V kuchyňském prostoru jsme na základě požadavků zákazníka vytvořili dvě části kuchyně. První část kuchyňského bloku je ve tvaru "L", druhá část je jednořadá. V hlavní části kuchyně je umístěna vysoká potravinová skříň. Do potravinové skříně jsme umístili vestavěnou mikrovnou troubu. Klasickou vestavěnou troubu jsme umístili, na střed delší části kuchyně. Po obou stranách se nachází výsuvné zásuvky (šuplíky). Horní část kuchyně je tvořena kombinací výklopných dvířek s klasickým otvíráním. Do jednořadé kuchyně jsme umístili dřez, jelikož zde byli vyvedeny přívodní instalace. Pro vytvoření vzdušného vzhledu, jsme nad dřezovou část umístili poličky.

Barevné provedení dvířek je v odstínu burgunská červená, pracovní deska je z laminátové desky granit šedivý. Obkladový panel kuchyně je vytvořen z titanového dekoru. Úchytky jsou nerezové v hranatém stylu. Kuchyně na míru se dodávala do obce Vrchotovi Janovice.  

Proč byste měli chtít nábytek od nás?
 

Do naší práce dáme svoje
české srdce.

 

Poradíme vám s detaily
a kuchyň poté navrhneme.

 

V naší lakovně připravíme
dvířka té nejvyšší kvality.

 

Použijeme kvalitní kování
a potrpíme si na zpracování.

 

Kuchyň přivezeme a také
namontujeme

Za naší prací si stojíme.

S využitím dlouholetých zkušeností v oboru výroby kuchyní a interiérů dodáváme zákazníkům přesně takový nábytek, jaký měli ve svých představách. Navštivte nás, pobavíme se o Vašich potřebách. Budeme se Vám věnovat do té doby, než budete plně spokojení s vzhledem i funkčnostní i cenou kuchyně. Poté vše zaměříme, vyrobíme a zkušení kolegové odborně namontují. Zkuste nás kontaktovat. Dokážeme vám to.

Václav Dušek majitel firmy