Zavolejte nám +420 775 119 118

50 - designová kuchyň ve tvaru U

Designová kuchyň ve tvaru "U" spojující moderní vzhled a praktičnost

Realizace designových kuchyní, Praha
Přečíst si více

Tato moderní designová kuchyň ve tvaru U je dokonalou harmonií elegance a funkčnosti. Lesklá bílá dvířka s nerezovými tyčovými úchytkami dodávají kuchyni moderní a čistý vzhled. V horní části skříněk se nachází výklopné skříňky Aventos HF, které poskytují snadný přístup a maximální využití prostoru. Jedna z těchto skříněk skrývá praktickou digestoř, která je umístěna přímo nad varnou deskou pro efektivní odvod par.

Kuchyň je osvětlena elegantními LED světly, která dokonale rozjasňují každý kout prostoru. Pracovní deska má šedý betonový dekor, což přidává na moderním stylu a zároveň kontrastuje s bílými skříňkami. Tento betonový motiv pokračuje také na stěnách, kde je aplikována betonová stěrka, která dodává kuchyni nadčasový nádech.

Ve vysokém bloku skříní se nachází praktická potravinová skříň, která nabízí dostatek úložného prostoru. Vedle ní je zabudována kvalitní trouba značky Bosch a vestavná lednice, která skvěle zapadá do celkového designu kuchyně.

Černý granitový dřez je umístěn v části kuchyně, která propojuje obývací prostor. Dřez je doplněný nerezovou baterií Blanco, což dodává celkovému vzhledu kuchyně další elegantní detail. Tato designová kuchyň nabízí dokonalou kombinaci estetiky a praktičnosti, která splní očekávání i těch nejnáročnějších majitelů.

 

Základní informace o kuchyni

Styl kuchyně: Designová

Dvířka: Lakované bílé - lesklé

Pracovní deska: Laminát

Dřez a baterie: Blanco

Vestavěné spotřebiče: Bosch

Místo realizace: Praha

5 důvodů, proč si zamilujete právě tuto designovou kuchyni

1. Účelný design: Tato kuchyň ve tvaru "U" je navržena tak, aby maximalizovala prostor a umožnila snadný přístup ke všem úložným prostorům a spotřebičům. Kromě toho, výklopné skříňky Aventos HF zvyšují funkcionalitu tím, že poskytují snadný přístup a maximální využití prostoru.

2. Moderní vzhled: Lesklá bílá dvířka s nerezovými tyčovými úchytkami dávají kuchyni moderní a čistý vzhled. Tento vzhled je doplněn šedým betonovým dekorem pracovní desky a stěn, což kuchyni dodává nadčasový look.

3. Kvalitní spotřebiče: Kuchyň je vybavena kvalitními spotřebiči, včetně tradiční trouby značky Bosch a velké vestavné lednice, které jsou dokonale integrovány do designu kuchyně.

4. Prostornost: Ve vysokém bloku skříní se nachází praktická potravinová skříň, která nabízí dostatek úložného prostoru. To znamená, že v kuchyni je dostatek místa pro ukládání zásob a kuchyňských potřeb.

5. Detaily, které dělají rozdíl: Černý granitový dřez s nerezovou baterií Blanco přidává další elegantní detail, který doplňuje celkový vzhled kuchyně. Navíc, LED osvětlení rozjasňuje každý kout prostoru, což zvyšuje praktičnost a vizuální atraktivitu kuchyně.

 

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Objednejte si schůzku v našich studiích, kde společně navrhneme krásnou kuchyň i pro vás.

Potřebujete poradit?

Kontakt 4
Václav Dušek zákaznický servis
+420 775 119 118 dusek@glanckuchyne.cz
Nezávazná poptávka

Realizace, které by se Vám mohli líbit

Máte už svojí představu?Zeptejte se nezávazně na cenu

*

Proč byste měli chtít nábytek od nás?

 

Do naší práce dáme svoje
české srdce.

 

Poradíme vám s detaily
a kuchyň poté navrhneme.

 

V naší lakovně připravíme
dvířka té nejvyšší kvality.

 

Použijeme kvalitní kování
a potrpíme si na zpracování.

 

Kuchyň přivezeme a také
namontujeme

pozadí

Kuchyně máme opravdu rádi

autor
uvozovky

U nás najdete kuchyně na míru, které v sobě spojují dlouholeté rodinné zkušenosti, vášeň pro kvalitu a širokou škálu designových možností odpovídajících Vašemu vkusu. Klíčovým prvkem naší práce je individuální přístup k zákazníkovi.

Václav Dušek majitel firmy