Zavolejte nám +420 775 119 118

51 – Bílá lakovaná kuchyně v provedení lesk

Designová bílá kuchyně na míru

Realizace designových kuchyní, Mníšek pod Brdy
Přečíst si více

Tato kuchyně je ukázkou poctivého českého truhlářského řemesla. Její jedinečný tvar "G" zajišťuje maximální využití prostoru, zatímco její bílá lakovaná dvířka s nerezovými tyčovými úchytkami nabízejí čistý a elegantní vzhled. Horní skříňky jsou také v bílém laku, které jsou doplněny nerezovými prosklenými rámečky.

Šarm kuchyně je výrazně zvýrazněn černou pracovní deskou, která se krásně kontrastuje s bílými skříňkami. Tato plocha je doplněna dřevěným barovým pultem, který přináší do prostoru přírodní teplý prvek. Vedle pultu se nachází varná deska, umístěná výhodně pro snadnou přípravu a podávání jídel. Nad ní visí designová ostrůvková digestoř, která nejen podporuje funkčnost kuchyně, ale také se stává vizuálním středobodem.

Centrálním prvkem kuchyně je robustní, ale elegantní černá americká lednice, která je perfektně integrována do designu. Další úložné prostory poskytují vysoká potravinová skříň a další vysoká skříň, ve které je ukryta bílá trouba a mikrovlnná trouba od renomované značky Bosch.

Finálním prvkem, který tuto kuchyň dokonale dotváří, je černý granitový dřez se stylovou nerezovou baterií. Toto řešení nejen přináší vysokou odolnost a snadnou údržbu, ale také podtrhuje luxusní vzhled celé kuchyně. Jedná se o skutečně vyjímečnou kuchyň, která kombinuje moderní design, funkcionalitu a sofistikovaný styl.

 

Základní informace o kuchyni

Styl kuchyně: Designová

Dvířka: Lakované bílé - lesklé

Pracovní deska: Laminát

Dřez a baterie: Blanco

Vestavěné spotřebiče: Bosch

Místo realizace: Mníšek pod Brdy - Středočeský kraj

5 důvodů, proč si zamilujete právě tuto designovou kuchyni

1. Unikátní design: Tvar "G" kuchyně plyne z mistrovského českého truhlářského řemesla, které maximalizuje využití prostoru. Bílá lakovaná dvířka s nerezovými úchytkami přidávají čistou a elegantní estetiku.

2. Kontrast barev: Bílé skříňky kontrastují s černou pracovní deskou, což dodává kuchyni výrazný a moderní vzhled. Dřevěný barový pult přidává teplý, přírodní prvek.

3. Funkčnost: Varná deska umístěná vedle pultu usnadňuje přípravu a podávání jídel. Designová ostrůvková digestoř nad varnou deskou podporuje praktičnost a stává se vizuálním středobodem.

4. Integrované spotřebiče: Robustní černá americká lednice je perfektně integrována do designu, stejně jako bílá trouba a mikrovlnná trouba od značky Bosch.

5. Luxusní prvky: Černý granitový dřez se stylovou nerezovou baterií je odolný, snadno se udržuje a doplňuje luxusní vzhled celé kuchyně. Kuchyň tedy kombinuje moderní design, praktičnost a sofistikovaný styl.

 

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Objednejte si schůzku v našich studiích, kde společně navrhneme krásnou kuchyň i pro vás.

Potřebujete poradit?

Kontakt 4
Václav Dušek zákaznický servis
+420 775 119 118 dusek@glanckuchyne.cz
Nezávazná poptávka

Realizace, které by se Vám mohli líbit

Máte už svojí představu?Zeptejte se nezávazně na cenu

*

Proč byste měli chtít nábytek od nás?

 

Do naší práce dáme svoje
české srdce.

 

Poradíme vám s detaily
a kuchyň poté navrhneme.

 

V naší lakovně připravíme
dvířka té nejvyšší kvality.

 

Použijeme kvalitní kování
a potrpíme si na zpracování.

 

Kuchyň přivezeme a také
namontujeme

pozadí

Kuchyně máme opravdu rádi

autor
uvozovky

U nás najdete kuchyně na míru, které v sobě spojují dlouholeté rodinné zkušenosti, vášeň pro kvalitu a širokou škálu designových možností odpovídajících Vašemu vkusu. Klíčovým prvkem naší práce je individuální přístup k zákazníkovi.

Václav Dušek majitel firmy