Zavolejte nám +420 775 119 118

Realizace luxusní kuchyně na míru

Realizace luxusní kuchyně na míru

28. 10. 2022 Inspirace kuchyní
5 minut čtení

Potřebujete novou kuchyni, která vyhoví všem vašim požadavkům? Dopřejte si to nejlepší s luxusní kuchyní na míru. Přicházíme se spoustou tipů, jak si luxusní kuchyni zařídit a udělat z ní dominantu vašeho domu či bytu.

Výhody luxusní kuchyně na míru

Luxusní kuchyně na míru jsou mezi zákazníky velice oblíbené. Nabízí totiž mnohem více než vysokou kvalitu, jedinečnost a precizní zpracování. Přesvědčte se o dalších vlastnostech, díky kterým si luxusní kuchyni na míru zamilujete:

  • logické uspořádání
  • design přesně podle představ
  • maximální využití prostoru
  • odolné materiály
  • funkčnost
  • nadčasovost

Možnosti realizace luxusní kuchyně na míru

Způsobů, jakými lze realizaci luxusní kuchyně pojmout, existuje nespočet. Zatímco někdo si pod luxusem představí mramor, zlaté doplňky a extravaganci, jiným se vybaví pracovní deska z masivu a útulná atmosféra. 

Velký vliv na výslednou podobu kuchyně bude mít také styl, do kterého se ji rozhodnete ladit. Už víte, zda je vaším favoritem klasika, venkovský styl, Provence nebo kuchyně s moderními prvky? Pokud ano, neváhejte nám svou představu sdělit prostřednictvím formuláře nezávazné poptávky. V opačném případě se můžete inspirovat na dalších řádcích. 

Luxusní kuchyně v klasickém stylu

Nestárnoucí klasika v luxusním provedení, no nezní to skvěle? Díky špičkovým materiálům a citu pro detail lze z průměrné klasiky rázem vytvořit rafinovanou kuchyni, ve které bude radost vařit a nikdy vás neomrzí. Prohlédněte si například designovou kuchyni Luxina, jež se vyjímá elegantními čistými liniemi a působí doslova přepychově. 

Kuchyň Luxina

Přejít na kuchyni Luxina

Elegantní a nadčasové zpracovaní

zjistit více

Luxusní kuchyně s moderními prvky

Milujete jednoduchost a chytrá řešení? Moderní kuchyně na míru pro vás bude sázkou na jistotu. Z naší nabídky by vás mohla zaujmout například exkluzivní kuchyně na zakázku Fidda, mezi jejíž přednosti patří neotřelá stříbrná barva a strohé linie. Na následující fotografii si můžete prohlédnout i jednu z našich realizací, ve které hraje hlavní roli bílá lakovaná kuchyně ve vysokém lesku a pracovní deska v dekoru Afzelia.

Luxusní kuchyně na zakázku od firmy Glanc Kuchyně v Praze
Luxusní kuchyně na míru s deskou v dekoru Afzelia 

Kromě trendy designu vás moderní kuchyně potěší nejrůznějšími technologiemi a vychytávkami, jež vám zajistí extra komfort (nejen) při přípravě vašich oblíbených pokrmů. Podívejte se, jak si umíme poradit třeba se zakomponováním zásuvek. 

Vestavěné zásuvky v luxusní kuchyni na míru
V moderní luxusní kuchyni nesmí chybět vestavné zásuvky

Luxusní rustikální kuchyně

Pokud toužíte po luxusu, ale minimalismus vás neláká, vsaďte na kuchyni ve venkovském stylu. Luxusní rustikální kuchyně se vyrábí z přírodních materiálů, především z masivního dřeva a kamene. Obvyklým prvkem bývají také ozdobné vitríny. Přesvědčte se, že luxusní kuchyně může být současně útulná a vyzařovat rodinnou atmosféru

Náš tip: Na atmosféru venkova navazují také kuchyně ve stylu Provence, pro které jsou typické krémové odstíny, elegance a romantika. Nechte se okouzlit šarmem jihovýchodní Francie a prohlédněte si naši designovou kuchyni Adeline

Navrhněte si luxusní kuchyni přesně podle představ

Věřili byste, že si svou kuchyni snů můžete navrhnout z pohodlí domova? Vyzkoušejte náš 3D online konfigurátor kuchyní, který poskytuje realistickou vizualizaci kuchyní v různých stylech i barevných provedeních. Díky konfigurátoru ušetříte čas, který byste jinak strávili tvorbou složitých nákresů, ale i finance, jež byste vynaložili za služby designéra. Zajímá-li vás, jak s 3D online konfigurátorem kuchyní pracovat, náš další článek je tu přímo pro vás.

Moderní kuchyň

Přejít na konfigurátor

Moderní pojetí kuchyně ve vysokém lesku, neváhejte a vyzkoušejte konfigurátor kuchyně

zjistit více

Vylaďte vaši luxusní kuchyni do posledního detailu

Ať už si zařizujete kuchyni, obývací pokoj nebo ložnici, nikdy nezapomínejte na doplňky. Nejen, že zpestří celkový vzhled místnosti, ale častokrát jsou i velice užitečné. Základem každé správné kuchyně jsou kvalitní spotřebiče. Důležitou, přesto často podceňovanou roli, hraje také osvětlení. V neposlední řadě byste se měli zaměřit na odstín pracovní desky, typ úchytek, dřez a odpadkový koš

Proč si pořídit luxusní kuchyni Glanc

Ne nadarmo se říká, že je kuchyně srdcem každé domácnosti. Aby splňovala veškeré vaše představy, cítili jste se v ní dobře a sloužila vám mnoho let, měli byste dobře zvážit, kdo bude mít na starosti její realizaci. 

Od naší společnosti Glanc Kuchyně můžete očekávat profesionalitu, dlouholeté zkušenosti, precizní zpracování a výrobu pouze ze špičkových materiálů. Jsme česká rodinná firma, která si zakládá na individuálním přístupu. Nabízíme možnost poradenství, zaměření, a dokonce vám můžeme navrhnout kuchyni přímo u vás doma. 

Stále si nevíte rady?

Máte-li jakékoli nejasnosti, velice rádi vám poradíme. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím telefonního čísla +420 775 119 118 nebo e-mailové adresy dusek@glankuchyne.cz. Pro pravidelný přísun inspirace doporučujeme sledovat Kuchyně Glanc na Facebooku, Instagramu a TikToku. Spoustu zajímavých informací naleznete také v jiných blogových článcích. Čekají tam na vás příspěvky týkající se výběru kuchyně na míru, ale i dalších zajímavých témat.

Natálie Fausová
Článek napsal(a)
Natálie Fausová
Více článků od autora
Jsem hrdou Brňačkou se zálibou v psaní, cestování a studiu práva. V minulosti jsem se 9 let věnovala basketbalu, zatímco dnes svůj volný čas nejraději trávím s rodinou v přírodě.

Další články z blogu

Jak vybrat spotřebiče do kuchyně na míru
10. 1. 2024
Průvodce výběrem kuchyně na míru
15 minut čtení

Jak vybrat spotřebiče do kuchyně na míru

Kvalitní spotřebiče představují základ každé funkční, moderní a praktické kuchyně. Ať už se chystáte poptat novou kuchyni na míru, nebo vás čeká rekonstrukce té stávající, náš článek je tu přímo pro vás. Poradíme vám, z jakých typů kuchyňských spotřebičů lze vybírat, které funkce by vám u spotřebiče mohly přijít vhod a na co si dát při výběru pozor.
Celý článek

Proč byste měli chtít nábytek od nás?

 

Do naší práce dáme svoje
české srdce.

 

Poradíme vám s detaily
a kuchyň poté navrhneme.

 

V naší lakovně připravíme
dvířka té nejvyšší kvality.

 

Použijeme kvalitní kování
a potrpíme si na zpracování.

 

Kuchyň přivezeme a také
namontujeme

pozadí

Kuchyně máme opravdu rádi

autor
uvozovky

U nás najdete kuchyně na míru, které v sobě spojují dlouholeté rodinné zkušenosti, vášeň pro kvalitu a širokou škálu designových možností odpovídajících Vašemu vkusu. Klíčovým prvkem naší práce je individuální přístup k zákazníkovi.

Václav Dušek majitel firmy